Okresní pohár mužů se po roční odmlce stěhuje na Rudolfov .....více v sekci Aktuality

Prezident Adrie Jarda Kloubek popisuje nevídaný zápas s Jilemnicí

4.12.2016, 15:15 | vložil: Petr Koseček

Dnes jsme v Celostátní lize hráli dvojzápas v Poličce.Nejprve jsme proti Jilemnici otočili výsledek z 1:3 na 4:3 v poslední minutě a to 42 vteřin před koncem jsme snižovali na 2:3, 20 vteřin před koncem vyrovnali a v posledních vteřinách z trestného kopu vstřelili vítězný gól. Takový zápas jsem za těch téměř 20 let ve futsale! Střelecky se zaskvěl Martin Kaválek,vstřelil všechny 4 naše góly.

Ve druhém zápase proti domácí Poličce už našim hráčům docházeli síly. Měli jsme bohužel jen jednoho hráče na střídání. Poločas to ještě šlo, jenže po třetím gólu na začátku druhé půle, jsme už zápas jen dohrávali. No a tak silný soupeř jako je Polička,toho dokonale využil. Takže výsledek 0:7(0:2).

Zítra čeká na Děkance naše béčko,které drží postupovou čtvrtou příčku od 11ti hodin zatím třetí BT Ježek a ve 12:20 pak vedoucí tým tabulky-The Best off.