VIDEO z belgické ligy mezi týmy As City Facade Schaerbeek a GS Beobank Hoboken .....více v sekci Aktuality

Na webu Moravské Třebové hodnotí vystoupení v Praze

5.12.2016, 15:14 | vložil: Petr Koseček

V Praze bez bodového zisku

Sparta Praha – Šakalí hněv Moravská Třebová 5:2 (3:0), branky: Spálenský, Sedláček

Začátek utkání byl vlažný a obě mužstva se pomalu rozehrávala až do první branky domácích v osmé minutě. Na druhý gól se nečekalo dlouho. Celá akce byla excelentní – od přihrávky až po zakončení, kdy hráč Sparty trefil z „voleje“ přímo pod břevno a brankář hostů neměl minimální šanci zabránit ve skórování. Do poločasové přestávky se podařilo domácím přidat ještě jednu branku a zvýšit stav na 3:0. Druhý poločas začali hosté náporem, ze kterého dokázali snížit až na 3:2 a vypadalo to na drama. Ale domácí opět zapnuli a utkání dovedli do vítězného konce.

Chemcomex Praha – Šakalí hněv Moravská Třebová 4:1 (2:1), branka: Müller

Druhé utkání začalo mnohem aktivněji než předchozí, neboť Moravská Třebová byla již rozehraná a domácí chtěli hned na začátku utkání vstřelit branku, aby se celé družstvo zklidnilo a hrálo svou nátlakovou hru. Jako první otevřeli skóre domácí, ale za nedlouho bylo srovnáno. Po chybě na útočné polovině, šli na brankáře Chemcomexu hned dva útočníci a ti svůj brejk zakončili střelou k tyči. Domácí získali zpět vedení perfektně rozehraným rohovým vhazováním a tvrdou střelou, kterou neměl šanci hostující brankář chytit. Pár vteřin po zahájení druhého poločasu nedosáhl brankář hostů na střelu, která se otřela o tyč a stav se zvýšil na 3:1. Následovala další chyba obrany Moravské Třebové a před brankářem se ocitl samotný domácí hráč. Nezaváhal a stav utkání zvýšil na 4:1. Další šance zůstaly nevyužity, a proto se ani skóre dál již neměnilo.

Moravská Třebová: Hutira, Brychta, Sedláček, Spálenský, Matocha, Müller, Němec, Štaffa, Václavek.