ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Nový PES: Amatérské soutěže by v obou nejvyšších stupních byly zakázány .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

SK Jílové poprvé v sezóně padlo, přesto je stále ve vedení RAF Děčín Veteráns ligy Ústeckého kraje

zobrazit foto

5.12.2016, 15:16 | vložil: Petr Koseček

RAF Děčín Veteráns liga Ústeckého kraje je již za svou polovinou. Její v pořadí čtvrté kolo se odehrálo v mrazivou sobotu 3.12.2016 v Libouchci.
Největším překvapením tohoto turnaje byly výkony Tenisu Proboštov, který získal ve třech zápasech devět bodů, jež mu pomohly ze dna tabulky na šestou příčku. A naprostou senzací je výhra Tenistů nad dosud neporaženým lídrem soutěže SK Jílové. Proboštovští byli jediným mužstvem, které v tomto kole naplno bodovalo.

Také Sokol Bělá odjížděl z Libouchce neporažen. Zahrál si tři mače, z nichž dva vyhrál a jeden „plichtil“. Sedm bodů Sokoly katapultovalo na stříbrnou pozici.

I vedoucí tým SK Jílové, kromě již zmíněné první porážky v sezóně, vybojoval sedm bodů, které stačily k pohodlnému udržení prvního místa.
Hned trio mužstev získalo v sobotu čtyři body. Zatímco Eurosportu Teplice k tomu stačily tři zápasy, sálovkáři JK Trans Varnsdorf a Old Stars Ludvíkovice odehráli zápasy čtyři. Ludvíkovičtí a Tepličtí si o příčku pohoršili a jsou třetí resp. čtvrtí. Varnsdorfští stále drží sedmou příčku.

Nota-Slovanka Děčín byla posledním týmem, jež se v tomto turnaji radoval z vítězství. Bohužel jen z jednoho ve čtyřech utkáních a je pátá.
Hráčům SK RAFani Děčín čtvrté kolo příliš nevyšlo. Vybojovali pouhý bod ze tří zápasů, který nezabránil jejich propadu až na samé dno veteránské tabulky.
Mužem kola byl zvolen Jan Peterka z Tenisu Proboštov a střelcem kola se stal Jaroslav Beránek z JK Trans Varnsdorf se šesti přesnými zásahy.
Následující kolo se odehraje již v novém roce a to v sobotu 21.1.2017 od 8.00 hod. v Libouchci.
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: