ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


V sobotu proběhne v Praze Ligové grémium .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Východočeská krajská liga pokračovala turnajem ve Vysokém Mýtě

zobrazit foto

5.12.2016, 18:59 | vložil: Petr Koseček

Futsal sálový fotbal – 2016/17 - Krajská liga - 3.turnaj 4.12.2016 – Vysoké Mýto

Třetím turnajem pokračovala o víkendu Východočeská krajská liga ve futsale-sálovém fotbale dalším turnajem ve Vysokém Mýtě. V tabulce se trhá vedoucí trojice, kdy v čele stále Pobřeží slonoviny Lanškroun. Další turnaj se koná 10.12.2016 v Poličce.

Výsledky:


18) PS Lanškroun : Družba V.Mýto 4:2 - Smrkal 2,Krejsar,Černý - Ji.Tesař, Tobeš

19) Pardál D.Újezd : Tisako Tisová 1:6 - Kovář - Jirsák 2,Coufal 2, Šplichal, Pražák

20) PS Lanškroun : Mor.Třebová B 6:2 - Černý 3, Brokeš, Krejsar, Petrůň - Sedlák, Ševčík

21)Bukvice V.Mýto : Družba V.Mýto 3:0 - Valášek, L. Chadima,
Dušek

22 Tisako Tisová : Mor.Třebová B 5:0 - Jirsák, Šplichal, Jetmar, Pražák, Řehák

23)PS Lanškroun : Pardál D.ÚJezd 13:2 - Brokeš 4, Šenkyř 3, Černý 2,Petrůň 2, -Krejsar,Černušák

24)Mor.Třebová B : Družba V.Mýto 3:2 - Sedlák 3 - Johan, Kaliba

25)Bukvice V.Mýto: Pardál D.Újezd 10:1 - Bělohlávek 3, Gerčák 3,Jiraský 2, Valášek 2





Tabulka po 3.turnaji:



1) Pobřeží slonoviny Lanškroun 8 7 0 1 45:19 21 bodů

2) Bukvice Vysoké Mýto 6 5 1 0 27:7 16 bodů

3) Tisako Tisová 7 5 0 2 29:13 15 bodů

4) Zanzibar Lanškroun 5 2 1 2 14:13 7 bodů

----------------------------------------------------------------------------------------------------

5) FC Družba V.Mýto 8 2 0 6 18:24 6 bodů

6) Šakalí hněv Moravská Třebová B 5 2 0 3 8:18 6 bodů

7) Pardál Dolní Újezd 5 0 1 4 5:38 1 bod

8) VPS Novabrik Polička B 6 0 1 5 4:18 1 bod




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: