ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Výsledy sobotních utkání Celostátní ligy, Polička byla v Mohelnici stoprocentní, Zlín v divoké přestřelce podlehl Moravské Třebové .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

V Poličce hodnotí povedený domácí turnaj

zobrazit foto

6.12.2016, 17:54 | vložil: Petr Koseček

Náš první domácí turnaj se nám náramně vydařil a do tabulky si tak připisujeme plný počet šesti bodů. Proti Větřní se nám podařil začátek, šli jsme už v první minutě do vedení a brzký gól určil ráz utkání. Nám se dařila kombinace, často jsme se dostávali do zakončení a další branky na sebe nenechali dlouho čekat. Do poločasu se nám jich podařilo nasázet rovný půltucet a to ještě spousta šancí zůstala nevyužita. Hosté se také několikrát dostali do bezprostřední blízkosti našeho brankáře, ale OndraSlaný byl vždy na místě a za svá záda v první půli míč ani v jednom případě nepustil.

Druhé dějství už mělo o poznání volnější tempo,skóre se ještě dvakrát pohnulo na naší stranu, takže jedinou kaňkou na povedeném výkonu byla obdržená branka dvě vteřiny před koncem a tím neudržená nula našeho gólmana, který jinak podal bezchybný výkon.

Druhý zápas proti Dobříči byl ovlivněn tím,že hosté nastoupili jen s pěti hráči a od toho se odvíjel i obraz prvního poločasu. Dobříčtí zalezli před svoji branku a snažili se urputně bránit a spoléhat na rychlý protiútok. Nám se z počátku nedařilo překonat obranný val, ale do poločasu jsme přeci jen dvakrát pokořili hostujícího gólmana. Ve druhé půli již unavený soupeř nedokázal vzdorovat našemu tlaku a výsledkem toho bylo pět vstřelených branek a tím uzavřený brankový účet na konečných sedm nula.

Za čtrnáct dní nás čeká turnaj v Jilemnici,kde se postupně střetneme s Mor.Třebovou a domácí Jilemnicí.

Zdroj: Franta Švec
Celostátní liga 2019/2020
1. CHEMCOMEX Praha    22
2. Futsal Zlín   18
3. AC Sparta Praha   16
4. VPS NOVABRIK Polička   15
5. BOMBARĎÁCI Větřní   10
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   9
7. FK Adria Kladno   4
8. SK SICO SC Jilemnice   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: