ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


VIDEO: Highlighty z utkání Zlína v Mohelnici .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Favorité na Českobudějovicku opět nezaváhali, vítězem okresního poháru Adamov

zobrazit foto

12.12.2016, 15:24 | vložil: Petr Koseček

Extraliga sálovky pokračovala na Hluboké třetím turnajem a i po něm vévodí tabulce duo Adamov – Rudolfov, které si jen vlivem skóre prohodilo pořadí. Třetím týmem, který se zřejmě popere o okresní titul je Tex-Color, ke svým obvyklým výkonům se začíná pomalu rozjíždět i Komi CB.

Nedělní okresní pohár v hale Na Sádkách přinesl v závěrečných zápasech dramatické souboje. V prvním semifinále přehrál Adamov až po přestávce celek Profi FP, ve druhém obhájce titulu Tex-Color vypadl až na pokutové kopy s ambiciózním Komi CB. Ani finálové utkání v základní hrací době vítěze neurčilo a o vítězi musely opět rozhodovat penalty. Šťastnějším celkem byl nakonec Adamov, který tak vybojoval po loňské finálové prohře historické pohárové vítězství. Adamovští se tak mohou těšit na účast v republikovém finále, které by mělo pořádat koncem ledna Větřní s hostitelskou českobudějovickou halou.

Poslední letošní program před svátečním volnem obstarají o víkendu zbylé dvě okresní ligy (1. okresní liga – sobota, 8:00, ZŠ Hluboká, 2. okresní liga – neděle, 8:00, Na Sádkách) a turnaj O pohár okresního předsedy v kategorii starších žáků (sobota, 8:00, Na Sádkách - Loko ČB, Čt. Dvory, Slavia ČB, Vodňany, Č. Krumlov, Zliv, K. Újezd, D. Voda, Boršov).


Zdroj: http://cbssf.webmium.com/
Celostátní liga 2019/2020
1. CHEMCOMEX Praha    16
2. Futsal Zlín   15
3. AC Sparta Praha   13
4. BOMBARĎÁCI Větřní   9
5. VPS NOVABRIK Polička   9
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   6
7. FK Adria Kladno   3
8. SK SICO SC Jilemnice   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: