ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Svitavský deník - Fotbalisté Poličky budou hrát jen 1. A třídu .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Krajský pohár na Ústecku pro Autocentrum Jílové

zobrazit foto

16.12.2016, 10:34 | vložil: Petr Koseček

Sálovkářský supervíkend završilo v neděli 11.12.2016 finále krajského poháru Ústeckého kraje, které pořádal Ústecký štáb sálového fotbalu v libouchecké sportovní hale. Tentokrát se hrálo „O pohár firmy Benešovské stavebniny s.r.o.“.
Pohárového klání se zúčastnilo pět týmů – obhájce vítězství FC Veteráns Želenice, dále pak lídr extraligové tabulky Autocentrum Jílové, průběžně druhý tým krajské extraligy JK Trans Varnsdorf, další extraligové mužstvo Bumiko Děčín a nakonec extraligový nováček Transco Bohemia Děčín.

Skvělou sportovní formu potvrdilo Autocentrum Jílové, jež svým soupeřům nedalo šanci, čtyřikrát vyhrálo a po roční přestávce se tak mohlo radovat z pohárového vítězství, které opravňuje Jílovské k reprezentaci ústecké sálovky na Národním finále poháru České federace sálového fotbalu.

O dalším umístění v nesmírně vyrovnané tabulce rozhodovaly vzájemné zápasy, které většinou končily rozdílem jediné branky. Dvě vítězná utkání a stejný počet těch prohraných odehrála dvě mužstva JK Trans Varnsdorf a FC Veteráns Želenice. Vzájemný duel vyšel lépe Varnsdorfským, kteří se tak mohli radovat ze stříbrných medailí. Obhájce titulu ze Želenic se tak musel spokojit s bronzem.

I o pořadí na čtvrtém a pátém místě rozhodovalo vzájemné utkání, jelikož hráči Bumika Děčín i Transco Bohemia Děčín získali tři body ze čtyř zápasů. Bumiko ty své vybojovalo právě v duelu s Transcem a bralo tak čtvrtou pozici. Transco Bohemia skončilo páté.

Nejlepším střelcem poháru se stal se čtyřmi góly Jakub Beneš z Transco Bohemia Děčín, nejlepším brankářem byl zvolen Zdeněk Pekař z Autocentra Jílové, který během turnaje inkasoval pouze jednou. Všechna utkání zkušeně řídili rozhodčí D. Uher, J. Prinz a Z. Mráz.

Ústecký štáb sálového fotbalu v čele s jeho předsedou panem Jiřím Jedličkou by rád poděkoval panu Antonínu Bartákovi z firmy Benešovské stavebniny s.r.o. za sponzoring této sálovkářské akce.


Zdroj: www.salovka.cz
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: