ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Miroslav Rott se střelecky prosadil proti mistrovské Chrudimi .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Krajský pohár na Ústecku pro Autocentrum Jílové

zobrazit foto

16.12.2016, 10:34 | vložil: Petr Koseček

Sálovkářský supervíkend završilo v neděli 11.12.2016 finále krajského poháru Ústeckého kraje, které pořádal Ústecký štáb sálového fotbalu v libouchecké sportovní hale. Tentokrát se hrálo „O pohár firmy Benešovské stavebniny s.r.o.“.
Pohárového klání se zúčastnilo pět týmů – obhájce vítězství FC Veteráns Želenice, dále pak lídr extraligové tabulky Autocentrum Jílové, průběžně druhý tým krajské extraligy JK Trans Varnsdorf, další extraligové mužstvo Bumiko Děčín a nakonec extraligový nováček Transco Bohemia Děčín.

Skvělou sportovní formu potvrdilo Autocentrum Jílové, jež svým soupeřům nedalo šanci, čtyřikrát vyhrálo a po roční přestávce se tak mohlo radovat z pohárového vítězství, které opravňuje Jílovské k reprezentaci ústecké sálovky na Národním finále poháru České federace sálového fotbalu.

O dalším umístění v nesmírně vyrovnané tabulce rozhodovaly vzájemné zápasy, které většinou končily rozdílem jediné branky. Dvě vítězná utkání a stejný počet těch prohraných odehrála dvě mužstva JK Trans Varnsdorf a FC Veteráns Želenice. Vzájemný duel vyšel lépe Varnsdorfským, kteří se tak mohli radovat ze stříbrných medailí. Obhájce titulu ze Želenic se tak musel spokojit s bronzem.

I o pořadí na čtvrtém a pátém místě rozhodovalo vzájemné utkání, jelikož hráči Bumika Děčín i Transco Bohemia Děčín získali tři body ze čtyř zápasů. Bumiko ty své vybojovalo právě v duelu s Transcem a bralo tak čtvrtou pozici. Transco Bohemia skončilo páté.

Nejlepším střelcem poháru se stal se čtyřmi góly Jakub Beneš z Transco Bohemia Děčín, nejlepším brankářem byl zvolen Zdeněk Pekař z Autocentra Jílové, který během turnaje inkasoval pouze jednou. Všechna utkání zkušeně řídili rozhodčí D. Uher, J. Prinz a Z. Mráz.

Ústecký štáb sálového fotbalu v čele s jeho předsedou panem Jiřím Jedličkou by rád poděkoval panu Antonínu Bartákovi z firmy Benešovské stavebniny s.r.o. za sponzoring této sálovkářské akce.


Zdroj: www.salovka.cz
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: