ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Deník: Mužíkův návrat? Pro dobro všech, tvrdí Veselý .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Jílové nasadilo v DeCe Computers Extralize Ústeckého kraje k trháku

zobrazit foto

19.12.2016, 15:02 | vložil: Petr Koseček

Poslední sálovkářskou akcí roku 2016 v Ústeckém kraji bylo 4. kolo DeCe Computers Extraligy Ústeckého kraje, které se odehrálo v neděli 18.12.2016 v Libouchci.

Zdá se, že Autocentrum Jílové „A“ nasadilo k rozhodujícímu trháku a neochvějně míří za obhajobou extraligového titulu. V nedělním turnaji bylo opět stoprocentní a na svého nejbližšího pronásledovatele JK Trans Varnsdorf, jehož v tomto kole po boji porazilo 4:3, si již vybudovalo náskok devíti bodů.

Dalšími dvěma týmy, které v Libouchci nezaváhaly, jsou SC Stap Vilémov a Bumiko Děčín. Tato mužstva však měla díky vyloučení Košťan ze soutěže na programu jen dvě utkání, v nichž své soupeře porazila. Vilémovští poskočili na třetí příčku a Bumiko se odrazilo ode dna na šesté místo.

Následující dvojice družstev si vybojovala ze tří mačů čtyři body za výhru, porážku a vzájemnou remízu. Jak hráči JK Trans Varnsdorf, tak i ti z FC Veteráns Želenice si udrželi své pozice na extraligovém poli – Varnsdorfští jsou druzí a Želeničtí čtvrtí, ale zejména borce ze Šluknovského výběžku mrzí, že díky bodové ztrátě ve čtvrtém kole jim v boji o titul Jílové výrazně odskočilo.

Nováček soutěže Transco Bohemia Děčín se v extralize pomalu zabydluje a pravidelně boduje. Tentokrát si z libouchecké palubovky veze tři body ze tří utkání a bylo posledním týmem, který se radoval v neděli z výhry.
Další dvojička mužstev byla poslední, která v tomto turnaji bodovala. Sokol Bělá remizoval s Turbem Děčín „A“ a pro oba týmy to byl jediný vybojovaný bod ze tří utkání. Bělá si v tabulce pohoršila z medailových pozic na pátou a ještě hůře je na tom Turbo, jež kleslo na samé dno extraligové tabulky.
S prázdnou odjíždělo z Libouchce jen DeCe Computers Děčín, které mělo na programu jen dva zápasy se soupeři o chloupek lepšími či šťastnějšími, než bylo samo a kleslo tak ze sedmého na osmou příčku.

Mužem kola byl zvolen Čenda Semera z DeCe Computers Děčín a nejlepším střelecem tohoto kola se stal Martin Fiala z JK Trans Varnsdorf se čtyřmi přesnými zásahy.
Následující kolo se odehraje v sobotu 7.1.2017 od 8.00 hod. v Libouchci.


Zdroj: www.salovka.cz
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: