ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Novinky ze sálového fotbalu-futsalu v Norsku .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Jílové nasadilo v DeCe Computers Extralize Ústeckého kraje k trháku

zobrazit foto

19.12.2016, 15:02 | vložil: Petr Koseček

Poslední sálovkářskou akcí roku 2016 v Ústeckém kraji bylo 4. kolo DeCe Computers Extraligy Ústeckého kraje, které se odehrálo v neděli 18.12.2016 v Libouchci.

Zdá se, že Autocentrum Jílové „A“ nasadilo k rozhodujícímu trháku a neochvějně míří za obhajobou extraligového titulu. V nedělním turnaji bylo opět stoprocentní a na svého nejbližšího pronásledovatele JK Trans Varnsdorf, jehož v tomto kole po boji porazilo 4:3, si již vybudovalo náskok devíti bodů.

Dalšími dvěma týmy, které v Libouchci nezaváhaly, jsou SC Stap Vilémov a Bumiko Děčín. Tato mužstva však měla díky vyloučení Košťan ze soutěže na programu jen dvě utkání, v nichž své soupeře porazila. Vilémovští poskočili na třetí příčku a Bumiko se odrazilo ode dna na šesté místo.

Následující dvojice družstev si vybojovala ze tří mačů čtyři body za výhru, porážku a vzájemnou remízu. Jak hráči JK Trans Varnsdorf, tak i ti z FC Veteráns Želenice si udrželi své pozice na extraligovém poli – Varnsdorfští jsou druzí a Želeničtí čtvrtí, ale zejména borce ze Šluknovského výběžku mrzí, že díky bodové ztrátě ve čtvrtém kole jim v boji o titul Jílové výrazně odskočilo.

Nováček soutěže Transco Bohemia Děčín se v extralize pomalu zabydluje a pravidelně boduje. Tentokrát si z libouchecké palubovky veze tři body ze tří utkání a bylo posledním týmem, který se radoval v neděli z výhry.
Další dvojička mužstev byla poslední, která v tomto turnaji bodovala. Sokol Bělá remizoval s Turbem Děčín „A“ a pro oba týmy to byl jediný vybojovaný bod ze tří utkání. Bělá si v tabulce pohoršila z medailových pozic na pátou a ještě hůře je na tom Turbo, jež kleslo na samé dno extraligové tabulky.
S prázdnou odjíždělo z Libouchce jen DeCe Computers Děčín, které mělo na programu jen dva zápasy se soupeři o chloupek lepšími či šťastnějšími, než bylo samo a kleslo tak ze sedmého na osmou příčku.

Mužem kola byl zvolen Čenda Semera z DeCe Computers Děčín a nejlepším střelecem tohoto kola se stal Martin Fiala z JK Trans Varnsdorf se čtyřmi přesnými zásahy.
Následující kolo se odehraje v sobotu 7.1.2017 od 8.00 hod. v Libouchci.


Zdroj: www.salovka.cz
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: