ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Futsal historia se věnuje čtvrtfinále MS v roce 2015 v Bělorusku s Argentinou .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Žákovský turnaj na Ústecku pro ZŠ Kamenickou

zobrazit foto

22.12.2016, 13:24 | vložil: Petr Koseček


Křešická hala hostila v pátek 9.12.2016 jubilejní 10. ročník turnaje v sálové kopané pro žáky 4. a 5. tříd základních škol, který se hrál „O pohár firmy DeCe Computers Děčín“. Toto žákovské klání tradičně uspořádal Ústecký štáb sálového fotbalu společně se ZŠ Kosmonautů. Titul z loňského ročníku obhajovala ZŠ Kamenická, znepříjemnit jí cestu za vítězstvím se jí snažily Základní školy Dr. M. Tyrše, Benešov nad Ploučnicí a pořádající ZŠ Kosmonautů.

Hráči všech týmů ukázali velkou chuť a nadšení do sálovky, velkou porci krásných gólů, skvělé individuální i týmové výkony, mnoho nevšedních kliček i vynikajících zákroků brankářů. Přesto měl turnaj jednoho jasného krále a to ZŠ Kamenickou. Ta všechna tři utkání s přehledem vyhrála, soupeřům nasázela celkem třicet branek oproti jediné obdržené a zaslouženě zvedla nad hlavu pohár pro vítěze turnaje.

Svou pozici z uplynulého ročníku obhájila i ZŠ Dr. M. Tyrše. Její borci kromě porážky se ZŠ Kamenickou již nezaváhali, další své dva duely zvládli a po zásluze si na krk pověsili stříbrné medaile. Mač o bronz lépe vyšel ZŠ Benešov nad Ploučnicí a tak na domácí ZŠ Kosmonautů zbyla nepopulární „bramborové“ umístění.

Kromě pohárů a medailí za jednotlivá umístění, které pro turnaj dodala firma DeCe Computers Děčín, byly vyhlášeny i individuální ceny. Nejlepším hráčem turnaje byl zvolen Dan Hercík ze ZŠ Benešov nad Ploučnicí, nejlepším střelcem se stal dvanácti gólový Jakub Dufek ze ZŠ Kamenická a nejlepším brankářem direktoriát turnaje vyhodnotil André Zázvorku ze ZŠ Dr. M. Tyrše. Všechna utkání s přehledem řídili rozhodčí J. Prinz a Z. Mráz.

Předseda Ústeckého štábu sálového fotbalu pan Jiří Jedlička chce touto cestou vyjádřit poděkování ředitelce ZŠ Kosmonautů paní Mgr. Věře Floriánové i panu učiteli Josefu Floriánovi za významnou pomoc s organizací žákovského turnaje a Ing. Pavlu Kluvancovi z firmy DeCe Computers Děčín, který dodal poháry a medaile pro všechny účastníky.

Zdroj: www.salovka.cz
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: