ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Sálovkáři v barvách České Lípy se pomalu loučí s play-off .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Žákovský turnaj na Ústecku pro ZŠ Kamenickou

zobrazit foto

22.12.2016, 13:24 | vložil: Petr Koseček


Křešická hala hostila v pátek 9.12.2016 jubilejní 10. ročník turnaje v sálové kopané pro žáky 4. a 5. tříd základních škol, který se hrál „O pohár firmy DeCe Computers Děčín“. Toto žákovské klání tradičně uspořádal Ústecký štáb sálového fotbalu společně se ZŠ Kosmonautů. Titul z loňského ročníku obhajovala ZŠ Kamenická, znepříjemnit jí cestu za vítězstvím se jí snažily Základní školy Dr. M. Tyrše, Benešov nad Ploučnicí a pořádající ZŠ Kosmonautů.

Hráči všech týmů ukázali velkou chuť a nadšení do sálovky, velkou porci krásných gólů, skvělé individuální i týmové výkony, mnoho nevšedních kliček i vynikajících zákroků brankářů. Přesto měl turnaj jednoho jasného krále a to ZŠ Kamenickou. Ta všechna tři utkání s přehledem vyhrála, soupeřům nasázela celkem třicet branek oproti jediné obdržené a zaslouženě zvedla nad hlavu pohár pro vítěze turnaje.

Svou pozici z uplynulého ročníku obhájila i ZŠ Dr. M. Tyrše. Její borci kromě porážky se ZŠ Kamenickou již nezaváhali, další své dva duely zvládli a po zásluze si na krk pověsili stříbrné medaile. Mač o bronz lépe vyšel ZŠ Benešov nad Ploučnicí a tak na domácí ZŠ Kosmonautů zbyla nepopulární „bramborové“ umístění.

Kromě pohárů a medailí za jednotlivá umístění, které pro turnaj dodala firma DeCe Computers Děčín, byly vyhlášeny i individuální ceny. Nejlepším hráčem turnaje byl zvolen Dan Hercík ze ZŠ Benešov nad Ploučnicí, nejlepším střelcem se stal dvanácti gólový Jakub Dufek ze ZŠ Kamenická a nejlepším brankářem direktoriát turnaje vyhodnotil André Zázvorku ze ZŠ Dr. M. Tyrše. Všechna utkání s přehledem řídili rozhodčí J. Prinz a Z. Mráz.

Předseda Ústeckého štábu sálového fotbalu pan Jiří Jedlička chce touto cestou vyjádřit poděkování ředitelce ZŠ Kosmonautů paní Mgr. Věře Floriánové i panu učiteli Josefu Floriánovi za významnou pomoc s organizací žákovského turnaje a Ing. Pavlu Kluvancovi z firmy DeCe Computers Děčín, který dodal poháry a medaile pro všechny účastníky.

Zdroj: www.salovka.cz
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: