ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Sálovkáři v barvách České Lípy se pomalu loučí s play-off .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

V pondělí se hraje ve Slavičíně 34. ročník Štěpánského turnaje

zobrazit foto

23.12.2016, 10:27 | vložil: Petr Koseček

V tradičním klání se znovu představí osm celků, prvenství z posledních tří ročníků obhajují Kovaříci, nováčkem v turnaji je Nicoma team

Příznivci sálového fotbalu - futsalu by si měli udělat čas v pondělí 26. prosince, což je na Štěpána, kdy se ve slavičínské sportovní hale hraje již 34. ročník tradičního turnaje, který se řadí mezi nejstarší futsalová klání v České republice. Turnaj bude mít ale jiné obsazení jako v posledních letech, kdy celek Hugonů nahradí Nicoma. Osm týmů bylo na losování na začátku prosince rozděleno do dvou základních skupin, odkud první dva celky postupují do semifinálových bojů. Hrací doba utkání je 2x12 minut, finálový duel v případě remízy se bude prodlužovat o pět minut. Prvenství z posledních tří ročníků obhajují Kovaříci (na snímku) a tak bude zajímavé sledovat, zda je někdo vystřídá na pomyslném trůnu.

Na turnaji ve Slavičíně se představí řada fotbalových osobností z celého regionu, tou největší bude patrně štítenský odchovanec Jožka Hnaníček, který momentálně působí v prvoligovém Zlíně. V řadě týmů se představí hráči místního divizního FC TVD, například Petr Švach nebo Dan Horáček, barvy Kovaříků hájí fotbalista Martin Holek, hrající v Německu čtvrtou ligu za Bayern Hof a v řadě týmů nastupují borci slavičínského Jerevanu. Turnaj startuje tentokrát až v 9,00 hodin a zahájí ho duel Hadráři versus Zahradní. Pořadatelem letošního ročníku je celek TVD, který má pro Vás zajištěno bohaté občerstvení. Přijměte srdečné pozvání na Štěpána do slavičínské sportovní haly.
Více o loňském turnaji si můžete přečíst zde - http://www.regionvalassko.cz/aktuality4_zobraz.php?lang=1&id=385&akt=858&page=9Rozdělení do skupin:
A skupina:
Hadráři

Paneláky

HOPA

ZahradníB skupina:
Závada

Kovaříci

TVD

Nicoma
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: