ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Enkláva Chemcomexu v České Lípě se rozrostla o další hráče .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Reprezentant Tomáš Fichtner bude se svým týmem obhajovat prvenství

zobrazit foto

25.12.2016, 10:28 | vložil: Petr Koseček

Jarošík, Vůch či Zmrhal! Do Ústí po roce znovu zamíří fotbalové hvězdy

Ústí n. L. – Už se to blíží! Na druhý svátek vánoční uvidí Ústí nad Labem přehlídku fotbalových hvězd. Po roce se v hale Slunety na Klíši opět sejdou známí fotbalisté z celé České republiky, aby se utkali o obrovský putovní pohár. Chybět nebude ani patron turnaje Jiří Jarošík, jehož Atlantic Team by se po dvouleté odmlce rád vrátil na trůn.

„Letos mi Jirka pomáhá s organizací a jsem zvědavý, jaká jména na turnaj přiláká. Diváci se ale mají na co těšit," slibuje pořadatel vánočního turnaje Pavel Forman.

Prvenství z předchozích dvou let budou obhajovat Staré dobré časy v čele s reprezentantem v sálové kopané Tomášem Fichtnerem. Loni se hráči pomazlili s téměř dvoumetrovým pohárem a pokud uspějí i letos, zůstane už natrvalo jejich. „To je pro nás samozřejmě velká motivace," přiznal už po loňském ročníku Tomáš Fichtner.

Jako každý rok ale bude konkurence více než nabitá. Pořadatelé i letos slibují řadu zajímavých jmen. „Přijedou Egon Vůch či Jaromír Zmrhal. Dále tady budeme mít juniorský tým Příbrami, který hrál loni Ligu mistrů a za který hraje teplický odchovanec Denis Laňka. Představí se i Gardenline Litoměřice s Brazilci v sestavě či Besir Baftijar, ústecký odchovanec a člen širšího reprezentačního kádru U17, který uspěl na testech v AS Řím," prozradil Pavel Forman.

Na turnaji (začíná v 8.00) se představí celkem dvanáct týmů, které budou hrát ve dvou základních skupinách a poté v play off.

Autor: Pavel Přibyl
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: