ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Brankář Poličky Ondra Slaný zachraňoval na zeleném pažitu život rozhodčímu .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Zlatý hattrick se nekonal, s dvoumetrovým pohárem se mazlili Young Boys!

zobrazit foto

27.12.2016, 10:39 | vložil: Petr Koseček

Ústí n. L. – Obrovským překvapením skončil letošní 15. ročník hvězdně obsazeného vánočního fotbalového turnaje s názvem Chelsea Bar Cup. Obhájci dvou předchozích triumfů, tým Staré dobré časy, skončili už ve čtvrtfinále a z prvenství se tak radovali Young Boys, kteří byli loni až čtvrtí.

„Po základních skupinách jsme absolutně nečekali, že se dostaneme až tak daleko. Postupem času jsme se ale rozjeli a nakonec si myslím, že jsme vyhráli zaslouženě," povídal kapitán a brankář vítězů Luan Bakiu.

Jeho tým nejprve ve čtvrtfinále zvládl penaltový rozstřel s vítězem skupiny B z Proboštova a po selhání mladého Vasila Kušeje, který míč napálil jen do tyče, postoupil do semifinále. V něm si poradil s favorizovaným Rapidem a poté zvládl i finále s hvězdným Atlantic Teamem v čele s Jiřím Jarošíkem. Young Boys zvítězili 3:1 a mohli se radovat ze zisku téměř dvoumetrového putovního poháru!

„S Atlanticem nešlo hrát jinak, než zezadu, nemohli jsme čekat, že je přehrajeme. Do finále jsme šli s tím, že už jsme splnili cíl a nakonec nám to vyšlo. Teď se půjdeme radovat. Slavit umíme nejlépe, asi nás teď dva až tři dny nikdo neuvidí," smál se Luan Bakiu.

Podruhé v řadě na stříbrném stupínku skončil patron turnaje Jiří Jarošík, jehož Atlantic Team byl i letos považován za největšího favorita. Kromě Jarošíka totiž oblékl modrý dres například i Mario Lička.

„Chtěli jsme to vyhrát, poprvé jsme prohráli až ve finále, je to škoda. Takový je ale život. Soupeř byl lepší, potrestal naše chyby a ve finále nám dal tři góly," uznal po skončení turnaje Jiří Jarošík a jedním dechem dodal: „Jinak měl ale turnaj velmi dobrou úroveň, organizačně to bylo snad ještě lepší než loni. Líbilo se mi i vystoupení děvčat v přestávkovém programu," ocenil Jarošík jednu z novinek.

Ve finále se společně se svým bratrem Janem postavil proti dalším hráčům z Chuderova, jako jsou Moučka, Šindelář, Zvonek, Bakiu či Řezníček (autor dvou finálových branek). „Všichni se mezi sebou známe a ve sportbaru budeme slavit společně. Určitě proběhnou nějaké hecovačky, o to více se na to těšíme," uzavřel se smíchem Bakiu.

Úsměv na tváři tentokrát neměl pořadatel Pavel Forman. „Mrzí mě, že týmy, které k nám pravidelně jezdí, mi den před turnajem potvrdí účast a druhý den bez omluvy nepřijedou," řekl a dodal: „Jsem ale rád, že Jirka Jarošík přivedl opět nové tváře, snad jich příště bude ještě více. Jen mě mrzí nezájem ústeckých diváků."


Chelsea Bar Cup, 15. ročník – výsledky:
Pořadí skupiny A: 1. Staré dobré časy 12 bodů (14:6), 2. Rapid Ústí nad Labem 12 (12:3), 3. Neštěmice 10 (6:2), 4. Young Boys 7 (5:3), 5. Chelsea Bar 3 (6:14).

Pořadí skupiny B: 1. Vito Proboštov 13 (15:3), 2. Atlantic Team 11 (14:6), 3. Ústecká sešlost 7 (8:9), 4. Slavoj Vyšehrad 7 (15:9), 5. FS Severka 1 (7:15).

Čtvrtfinále: Staré dobré časy – Vyšehrad 2:3 po PK, Rapid Ústí – Ústecká sešlost 3:1, Neštěmice – Atlantic Team 1:3, Young Boys – Vito Proboštov 2:1 po PK.
Semifinále: Vyšehrad – Atlantic 0:4, Rapid – Young Boys 0:2.
Finále: Young Boys – Atlantic Team 3:1.

Nejlepší brankář: Tomáš Votava (Rapid). Nejlepší střelec: Denis Laňka (Vyšehrad). Nejužitečnější hráč: Mario Lička (Atlantic).

Autor: Pavel Přibyl
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: