ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Enkláva Chemcomexu v České Lípě se rozrostla o další hráče .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Zlatý hattrick se nekonal, s dvoumetrovým pohárem se mazlili Young Boys!

zobrazit foto

27.12.2016, 10:39 | vložil: Petr Koseček

Ústí n. L. – Obrovským překvapením skončil letošní 15. ročník hvězdně obsazeného vánočního fotbalového turnaje s názvem Chelsea Bar Cup. Obhájci dvou předchozích triumfů, tým Staré dobré časy, skončili už ve čtvrtfinále a z prvenství se tak radovali Young Boys, kteří byli loni až čtvrtí.

„Po základních skupinách jsme absolutně nečekali, že se dostaneme až tak daleko. Postupem času jsme se ale rozjeli a nakonec si myslím, že jsme vyhráli zaslouženě," povídal kapitán a brankář vítězů Luan Bakiu.

Jeho tým nejprve ve čtvrtfinále zvládl penaltový rozstřel s vítězem skupiny B z Proboštova a po selhání mladého Vasila Kušeje, který míč napálil jen do tyče, postoupil do semifinále. V něm si poradil s favorizovaným Rapidem a poté zvládl i finále s hvězdným Atlantic Teamem v čele s Jiřím Jarošíkem. Young Boys zvítězili 3:1 a mohli se radovat ze zisku téměř dvoumetrového putovního poháru!

„S Atlanticem nešlo hrát jinak, než zezadu, nemohli jsme čekat, že je přehrajeme. Do finále jsme šli s tím, že už jsme splnili cíl a nakonec nám to vyšlo. Teď se půjdeme radovat. Slavit umíme nejlépe, asi nás teď dva až tři dny nikdo neuvidí," smál se Luan Bakiu.

Podruhé v řadě na stříbrném stupínku skončil patron turnaje Jiří Jarošík, jehož Atlantic Team byl i letos považován za největšího favorita. Kromě Jarošíka totiž oblékl modrý dres například i Mario Lička.

„Chtěli jsme to vyhrát, poprvé jsme prohráli až ve finále, je to škoda. Takový je ale život. Soupeř byl lepší, potrestal naše chyby a ve finále nám dal tři góly," uznal po skončení turnaje Jiří Jarošík a jedním dechem dodal: „Jinak měl ale turnaj velmi dobrou úroveň, organizačně to bylo snad ještě lepší než loni. Líbilo se mi i vystoupení děvčat v přestávkovém programu," ocenil Jarošík jednu z novinek.

Ve finále se společně se svým bratrem Janem postavil proti dalším hráčům z Chuderova, jako jsou Moučka, Šindelář, Zvonek, Bakiu či Řezníček (autor dvou finálových branek). „Všichni se mezi sebou známe a ve sportbaru budeme slavit společně. Určitě proběhnou nějaké hecovačky, o to více se na to těšíme," uzavřel se smíchem Bakiu.

Úsměv na tváři tentokrát neměl pořadatel Pavel Forman. „Mrzí mě, že týmy, které k nám pravidelně jezdí, mi den před turnajem potvrdí účast a druhý den bez omluvy nepřijedou," řekl a dodal: „Jsem ale rád, že Jirka Jarošík přivedl opět nové tváře, snad jich příště bude ještě více. Jen mě mrzí nezájem ústeckých diváků."


Chelsea Bar Cup, 15. ročník – výsledky:
Pořadí skupiny A: 1. Staré dobré časy 12 bodů (14:6), 2. Rapid Ústí nad Labem 12 (12:3), 3. Neštěmice 10 (6:2), 4. Young Boys 7 (5:3), 5. Chelsea Bar 3 (6:14).

Pořadí skupiny B: 1. Vito Proboštov 13 (15:3), 2. Atlantic Team 11 (14:6), 3. Ústecká sešlost 7 (8:9), 4. Slavoj Vyšehrad 7 (15:9), 5. FS Severka 1 (7:15).

Čtvrtfinále: Staré dobré časy – Vyšehrad 2:3 po PK, Rapid Ústí – Ústecká sešlost 3:1, Neštěmice – Atlantic Team 1:3, Young Boys – Vito Proboštov 2:1 po PK.
Semifinále: Vyšehrad – Atlantic 0:4, Rapid – Young Boys 0:2.
Finále: Young Boys – Atlantic Team 3:1.

Nejlepší brankář: Tomáš Votava (Rapid). Nejlepší střelec: Denis Laňka (Vyšehrad). Nejužitečnější hráč: Mario Lička (Atlantic).

Autor: Pavel Přibyl
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: