ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Deník: Mužíkův návrat? Pro dobro všech, tvrdí Veselý .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Vaše Kladno - Futsalisté Dobříče vyhráli turnaj na Kladně

zobrazit foto

28.12.2016, 10:02 | vložil: Petr Koseček

Finsense, tak s jmenuje vítěz sedmnáctého ročníku populárního kladenského turnaje ve futsale, který pořádají Josef a Josef neboli otec a syn Fujdiarové. A právě mladší Josef slavil na konci triumf.

Tým Finsense ve finále porazil mužstvo Hotel Kladno 2:1. V obou týmech se to jen hemžilo skvělými fotbalisty či futsalisty. Za vítěze nastoupili kromě Fujdiara například Abrham, Kaválek či Výborný. Za poražené finalisty Kalina, bratři Procházkové nebo Aleš Hejkal. Turnaj začalo dvanáct účastníků ve třech skupinách, poté tři nejlepší z každé z nich vytvořili tři čtvrtfinálové skupiny.
„Turnaj je čím dál více vyrovnaný, už téměř nenajdete slabého soupeře. Jen Kamenné Žehrovice to podle mne zbytečně brzy zabalily," uvedl po akci Josef Fujdiar starší.

A díky zkušeným fotbalistům bylo potěšením i pro diváky sledovat jejich umění při futsale. Nechybělo ani správné sportovní drama. Vždyť v několika utkáních se měnilo skóre v posledních vteřinách. Například tým 86tky Forever v čele s gólmanem „Týsou" Tesařem, před kterým mimo jiných hráli Tonda Holub s Lukášem Křečkem. Tahle parta dokázala v závěrečných vteřinách prohrát vyhrané utkání s Rakovníkem, což ji stálo postup.
„Někdy to holt nevyjde. Loni třeba kraloval Best, letos se do finále nedostal. Ebárna Jirky Veselého dosáhla čtvrtým místem asi svého maxima. Ve sportovní hale se sešla plejáda velmi známých kladenských fotbalistů. Je znát, že už berou Kladenští turnaj jako svou srdcovou záležitost. To mě, jako organizátora těší," dodal Fujdiar.
Jan Murárik

semifinále:
Best – Finsense 1:3
Hotel Kladno – Ebárna Boys 5:0
o 3. místo:
Best – Ebárna 3:1

finále:
Finsense – Hotel 2:1
další pořadí:
5. Krušovice
6. All Stars
7. Los Kujonos
8. Hanuščíkovci
9. 86tky Forever
10. Brazil
11. Slatina
12. Kamenné Žehrovice
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: