ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Prohlédněte si videa z utkání na MS v roce 2007 v Argentině .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

V pořadí již 29. memoriál M.Kotraby a 19. ročník H.Bálka v sálové kopané ve Vilémově vyhrál tým Repre Šluknov

zobrazit foto

29.12.2016, 08:44 | vložil: Petr Koseček

Za účasti 10-ti kvalitních mužstev, z toho tří zcela nových, byl v pondělí 26.12.2016 odehrán populární turnaj v sálové kopané ve Vilémovské sportovní hale. Že je to turnaj nevyzpytatelný, ve kterém lze jen těžko tipovat vítěze, se v letošním klání opět potvrdilo, když ze tří spolufavoritů – SC Stap Vilémov, Hapťák Šluknov a Kádě 5000 Velký Šenov - se ani jeden z nich neprobojoval do semifinále.

Další z velkých favoritů – Jackovi kluci Varnsdorf obsadil až 4. místo. Vítěz turnaje – Repre Šluknov ve skupině sice 1x klopýtl, ale nakonec dokázal potřetí ve čtyřech letech v tomto prestižním turnaji zvítězit. Turnaje se zúčastnili i mnozí známí fotbalisté – jako např. – Matěj Kotiš, Vlasta Stožický, Milan Petr, Láďa Čurgali ml., Adam Ondráček a dále mnozí hráči působící v Německu či dokonce v Rakousku. Hrálo se ve dvou skupinách po pěti mužstvech. Z každé skupiny postoupila do Play off tři mužstva. Přímo do seminále postoupili vítězové skupin – Bílá Vdova a Repre Šluknov. Druhé a třetí týmy – si to ve čtvrtfinále rozdali o postup k nim. O vyrovnanosti turnaje svědčí i plichty v Play off a tudíž atraktivní penaltové rozstřely, které byly letos dva a také velmi těsné výsledky všech zápasů. Celý turnajový maratón měl 26 utkání v délce 1x14 minut, které s přehledem odřídila trojice, krajským futsalovým svazem, delegovaných rozhodčích – Hrubý, Klimt a Pöschko. Velká pochvala i pro ně.
Výsledky od play-off:
Čtvrtfinále:
Jackovi kluci Varnsdorf – Syčáci Šluknov 2:2 (5:4 na PK)
Komáři Filipov – Kádě 5000 Velký Šenov 1:0
Semifinále:
Bílá Vdova Varnsdorf – Jackovi Kluci Varnsdorf 1:0
Repre Šluknov – Komáři Filipov 1:1 (3:2 na PK)
O 3. - 4. místo:
Komáři Filipov – Jackovi kluci Varnsdorf 1:0
Finále:
Repre Šluknov – Bílá Vdova Varnsdorf 5:3
Vyhodnocení nejlepších jednotlivců a kolektivů:

Nejlepší hráč: Hubený M. – Komáři Filipov
Nejlepší brankář: Zoul M. – Repre Šluknov
Nejlepší střelec: Kučera – 5 branek (Jackovi kluci Varnsdorf)
Nejlepší rozhodčí: Klimt P. – Kamenický Šenov
Cena Fair play: FK Velké Březno

Nejlepší tři mužstva obdržela pěkné poháry a velmi bohaté dárkové koše. Vítěz k tomu ještě tradiční živé sele o váze 25 kg a putovní pohár. Nejlepší jednotlivci pak další hodnotné ceny, které předávali - funkcionáři Fanda klubu, Sálovka Clubu Stap a SK Stap Tratec Vilémov. Turnaj se těšil tradičně i velkému zájmu diváků, kterých se po celý den sešlo okolo 100 a to jak místních, tak i z celého širokého okolí. Zpestřením pro všechny účastníky této akce bylo jistě i shlédnutí kronik z historie všech dosavadních turnajů, stejně jako rozsáhlá fotogalerie na stěnách haly ze sportovního dění ve Vilémově. Byl to dle názoru zúčastněných hráčů i přítomných odborníků, opět jeden z velmi povedených turnajů, který kdy byl ve Vilémově i v širokém okolí uspořádán. Škoda jen, že ubývá mužstev, což je na druhou stranu smutné, když po loňských 13-ti se na něj letos přihlásilo již jen 10 a to je impuls pro pořadatele po příštím 30. jubilejním ročníku, kam budou pozváni i „zakladatelé“ jako např. Pekelníci z Dobrušky apod., tento turnaj již dále nepořádat.

Všichni účastníci obdivovali výbornou organizaci celé akce. Pořadatelé nezapomněli v průběhu turnaje navštívit ani oba hroby zesnulých kamarádů a uctít jejich památku položením kytice.

Pořadatelé děkují touto cestou všem sponzorům, kteří se na této akci spolupodíleli a díky nimž bylo možno zajistit velice hodnotné ceny, které přesáhly sumu 15 tisíc Kč.
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: