ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Výsledky Zlínské krajské ligy - 3.hrací den 7.12.2019 .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Futsalisté Poličky znovu aspirují na umístění v anketě Svitavského deníku

zobrazit foto

5.1.2017, 17:31 | vložil: Petr Koseček

Svitavy – Jednotlivec nebo kolektiv, který získá největší podporu od čtenářů, bude mezi vyhodnocenými na slavnostním galavečeru, který se uskuteční v úterý 24. ledna v Tylově domě v Poličce.

Anketa Nejúspěšnější sportovec regionu Svitavska za rok 2016 vstupuje do závěrečné fáze. V nejbližší době se sejde odborná komise, která rozhodne o jménech a pořadí laureátů v jednotlivých kategoriích. Ke slovu se však jako tradičně dostáváte také vy, naši čtenáři. Jenom a pouze vaše hlasy určí, kdo se stane sportovní hvězdou Deníku za rok 2016. Podpořte proto svoje oblíbené sportovce! Stačí si vybrat z předloženého seznamu nominovaných jednotlivců a družstev, řádně vyplnit hlasovací lístek, který vychází v tištěném Deníku, a nejpozději do 16. ledna jej doručit do redakce Svitavského deníku (Pod Věží 1, 568 02 Svitavy). Ten, kdo obdrží nejvíce hlasů čtenářů, převezme svoje ocenění během galavečera v Poličce.

JEDNOTLIVCI DOSPĚLÍ

Petr Bartoš (motokros, Orion Racing Team Litomyšl). Milan Brokeš (bowling, ABB Vidlatá Seč). Rudolf Doležal (jezdectví, JK Hřebčín Suchá). Markéta Dvořáková (kulturistika, TJ Slovan Moravská Třebová). Martin Doubek (automobilové závody, Orion Racing Team Litomyšl). Jan Havran (extrémní sporty, 1. krok – sport Hradec nad Svitavou). Lenka Jůzová (karate, Karatedo Němčice). Lukáš Kolouch (travní lyžování, TJ Slovan Moravská Třebová). Tomáš Kozák (atletika, TJ Jiskra Litomyšl). Petr Matouš (skate slalom, Sk8 Polička). Jakub Paulíček (požární sport, SDH Široký Důl). Jan Sýkora (bojové sporty, Tang Soo Do Moravská Třebová). Jan Štěpánek (atletika, TJ Svitavy). Lenka Vejdělková (extrémní sporty, Spartan Race Bystré).

JEDNOTLIVCI DOROST

Markéta Hájková (silniční cyklistika, TJ Slovan Moravská Třebová). Jaroslav Halouska (letecké modelářství, LMK Litomyšl). Anna Kašparová (karate, TJ Jiskra Litomyšl). Václav Mačát (travní lyžování, TJ Slovan Moravská Třebová). Nikola Neumeisterová (atletika, TJ Svitavy). Zdeněk Ošťádal (karting, TJ Slovan Moravská Třebová). František Přidal (střelba, Střelecký klub Moravská Třebová).

JEDNOTLIVCI ŽÁCI

Šárka Abrahamová (travní lyžování, TJ Slovan Moravská Třebová). Eliška Červená (atletika, Atletika Polička). Hana Hájková (atletika, TJ Slovan Moravská Třebová). Milan Hermon (kickbox, Arena Vysočina Polička). Lýdie Hloušková (sportovní gymnastika, TJ Svitavy). Elizabeth Michelle Königová (bojové sporty, Tang Soo Do Moravská Třebová). Barbora Lebišová (bojové sporty, Tang Soo Do Moravská Třebová). Jakub Marek (atletika, triatlon, TJ Svitavy). Karolína Machová (skate slalom, Sk8 Polička). Petr Martinů (skate slalom, Sk8 Polička). Vít Ondrůšek (bojové sporty, Tang Soo Do Moravská Třebová). Barbora Růžičková (bojové sporty, Tang Soo Do Moravská Třebová). Veronika Růžičková (bojové sporty, Tang Soo Do Moravská Třebová). Eliška Skřivanová (jezdectví, JK Hřebčín Suchá). Vojtěch Stodola (atletika, TJ Svitavy). Ondřej Švanda (šachy, TJ Štefanydes Polička). Daniel Zoicas (atletika, TJ Svitavy).

VETERÁNI

Anna Brokešová (bowling, ABB Vidlatá Seč). Jitka Hodáňová (silniční cyklistika, cyklokros, SK Prima Polička). Petr Havlík (kulturistika, TJ Slovan Moravská Třebová). Jindřich Krčmář (letecké modelářství, LMK Litomyšl). Ladislava Marková (triatlon, SK Orbea Czech Masters). Ivo Strnad (atletika, TJ Jiskra Litomyšl).

TRENÉŘI

Igor Čikl (lední hokej, HC Slovan Moravská Třebová). Gabriela Daulová (sportovní gymnastika, AG – FIT Moravská Třebová). Daniel Mačát (travní lyžování, HC Slovan Moravská Třebová). Jan Sýkora (bojové sporty, Tang Soo Do Moravská Třebová). Ivoš Škrabal (skate slalom, Sk8 Polička). Radek Vymětal (basketbal, BK Jevíčko).

KOLEKTIVY DOSPĚLÍ

TJ Sokol Borová (stolní tenis muži). Krok Bystré (spartan race). TJ Slovan Moravská Třebová (atletika muži). HC Slovan Moravská Třebová (lední hokej muži). VPS Novabrik Polička (sálový fotbal). Dekstone Tuři Svitavy (basketbal muži). ABB Vidlatá Seč (bowling).

KOLEKTIVY DOROST

TJ Sokol Dolní Újezd (volejbal juniorky). Adfors Basket Litomyšl (basketbal kadetky). HC Litomyšl (lední hokej dorost). TJ Štefanydes Polička (šachy). JK Hřebčín Suchá (jezdectví junioři). TJ Svitavy (volejbal juniorky).

KOLEKTIVY ŽÁCI

TJ Sokol Dolní Újezd (volejbal přehazovaná žákyně). Adfors Basket Litomyšl (basketbal žáci U12). TJ Svitavy (atletika mladší žáci). TJ Svitavy (sportovní gymnastika mladší žákyně). TJ Svitavy (sportovní gymnastika teamgym). TJ Svitavy (volejbal mladší žáci).

HANDICAPOVANÍ

Tomáš Burda (atletika, tenis, TJ Slovan Moravská Třebová). Alois Kejda (stolní tenis, SK DNZ Bystré).

KRAJÁNEK

Václav Jílek (fotbal, Litomyšl, SK Sigma Olomouc). Leopold König (silniční cyklistika, Moravská Třebová, Bora – Hansgrohe Team).

Autor: Radek Halva




Celostátní liga 2019/2020
1. CHEMCOMEX Praha    16
2. Futsal Zlín   15
3. AC Sparta Praha   13
4. VPS NOVABRIK Polička   9
5. BOMBARĎÁCI Větřní   6
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   6
7. FK Adria Kladno   3
8. SK SICO SC Jilemnice   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: