Premium stále bez ztráty bodu, Jarda Goj pořád pálí ostrými .....více v sekci Aktuality

Aktuální výsledky sobotního turnaje CL ve Zlíně

7.1.2017, 12:17 | vložil: Petr Koseček

Ve zlínské hale Euronics probíhá od 10,00 hodin další turnaj celostátní ligy. V prvním zápase došlo k divoké přestřelce mezi Adrii Dobříč a Moravskou Třebovou. Východočeši vedli po půli 5:3, Adrii se nakonec podařilo v poslední minutě srovnat na konečných 7:7, utkání přineslo 14 branek a diváci se určitě nenudili.

Ve druhém utkání si úřadující mistr republiky ze Zlína poradil s Adrií Dobříč v poměru 2:0. Domácí vedli po půli o jedinou branku a ve druhém dějství pečetil jejich výhru Zapletal. Ve třetím utkání nastoupí jihočeské Větřní proti Moravské Třebové. Šakalové se v tomto duelu patřičně oklepali ze smolné remízy s Dobříči a svého soupeře nakonec vyprovodili s pětigólovým přídělem.

V posledním utkání nastoupil Zlín proti Větřní. Ševci si v první půli otevřeli střelnici a Jihočechům nasázeli sedm branek. Také ve druhém dějství pokračoval brankostroj Zlína a nakonec je z toho vysoká výhra 14:1. Zlín si tak v turnaji připsal šest bodů, Moravská Třebová bere body čtyři, Dobříč má jediný bodík a Větřní odjíždí ze Zlína s prázdnou.