ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Enkláva Chemcomexu v České Lípě se rozrostla o další hráče .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Aleš Štorc hodnotí sobotní výkony pražského Chemcomexu

zobrazit foto

9.1.2017, 16:22 | vložil: Petr Koseček

Chemcomex –Jilemnice 8:0:

V prvním sobotním zápase jsme šli na Jilemnici. Před zápasem jsem naše hráče upozorňoval, že Jilemnice určitě nemá tak špatný tým, jako má letošní prozatímní výsledky. Vstoupili jsme do zápasu koncentrovaně a brzy vstřelili úvodní gól a do poločasu přidali ještě 3. Zkusili jsme nové složení jednotlivých čtyřek a jsme rádi za premiérový start našeho mladého hráče Jirky Doležala. Kazem zápasu bylo zranění Marka Srkala, kterému přejeme brzké uzdravení.Chemcomex – Polička 1:0:

Na tento zápas jsme se moc těšili, měli jsme velkou motivaci vrátit porážku soupeři z posledního našeho klání. Od první minuty měl zápas parametry play off zápasu a to jsme nutně potřebovali.
Na obou stranách byli v brankách reprezentační brankáři a bylo to znát. Jak Mareš tak Slaný působili velmi jistě. V poli to byl boj o každý míč. Chci svůj tým pochválit, protože si myslím, že jsme byli přece jen aktivnější, silnější na míči a měli víc gólových příležitostí. Nakonec rozhodla ta úplně poslední, kdy Míra Rott vyšperkoval povedenou akci nahrávkou Martinovi Sopovi do prázdné branky 7 vteřin do konce. Polička byla velmi nebezpečná v rychlém protiútoku a její klíčoví hráči Netolický, Mužík byli velmi aktivní. Polička je zkušený tým, který ví, co chce a je vidět, že Franta Švec odvádí velmi dobrou práci při přípravě tohoto našeho letitého rivala. Jen více takových zápasů.
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: