ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Benešovské stavebniny Veteráns liga Ústeckého kraje má nového průběžného krále střelců .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Novinky z futsalových soutěží v Praze

zobrazit foto

12.1.2017, 17:30 | vložil: Petr Koseček

II. liga pokračovala ve vymrzlé hale dalšími deseti zápasy, ve kterých se dařilo KYXu a Přírodním vědám, které si vyšláply na Karcinogenní - nejlepším střelcem byl s šesti brankami J. Skála - služba mohla být podle delegátů lepší.

v I.lize A, byla k vidění spanilá jízda BEST OFu, který ve vou zápasech rozdal 17 branek - šťastný den mělo i AVE, které vyhrálo obě svá utkání o branku - ADRIA opět nezklamala a předvedla co se dá všechno vytvořit v jednom utkání - nejlepší střelec kola byl s pěti brankami L.Švertšal.

v I.lize B si DŘEVÁCI a KOŠÍŘE z prvního turnaje v roce 2017 nesou 6 bodů - nejlepšími střelci kola byli s šesti brankami Palarczyk a Světlík - delegáti ohodnotili službu FC Naděje jako hodně slabou - další turnaj snad už v teplejší hale.

Veteránská liga jako první zahájila rok 2017 - nezaváhal ani jeden z favoritů - BT Ježek rozdal 15 branek - vítězství 10-2 si překvapivě připisuje ADRIA - nejlepšími střelci turnaje s šesti brankami Smetana P. a J. Kloubek, který se jako jediný může pochlubit více jak 300 brankami v sálovce.


Zdroj: http://salovyfotbal.cz/
Celostátní liga 2019/2020
1. CHEMCOMEX Praha    16
2. Futsal Zlín   15
3. AC Sparta Praha   13
4. VPS NOVABRIK Polička   9
5. BOMBARĎÁCI Větřní   6
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   6
7. FK Adria Kladno   3
8. SK SICO SC Jilemnice   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: