Premiérovým vítězem turnaje Humility cup je Smrt pod kopyty žížal .....více v sekci Aktuality

Chemcomex si na úvod poradil s mistrovským Zlínem, poté přetlačil i Moravskou Třebovou, Zlín pouze remizoval s pražskou Spartou, Moravská Třebová těsně podlehla Spartě

14.1.2017, 11:47 | vložil: Petr Koseček

Zde jsou aktuální výsledky sobotních utkání v Mohelnici na Šumpersku. V prvním utkání se v repríze loňského semifinále střetl pražský Chemcomex s pozdějším mistrem ČR ze Zlína. Pražanům se odveta tentokrát vydařila a porazili Zlín po velmi dobrém taktickém výkonu v poměru 2:0, po půli 1:0.

V dalším duelu prověří Pražany ambiciózní Moravská Třebová. Chemcomex vedl po prvním poločasu 2:1, kdy druhou branku zaznamenal pouhých šest vteřin před odchodem do kabin. Branku Šakalů zaznamenal Staněk. Ve druhém dějství se hrála naprosto vyrovnaná partie a tým z hlavního města dvakrát podržel brankář Marián Krajč a skóre se z prvního poločasu již neměnilo. Chemcomex si tak z turnaje v Mohelnici odváží šest bodů.

Ve třetím utkání se střetně pražská Sparta s úřadujícím mistrem ze Zlína a dle slov Václava Bellady, budou chtít Sparťané mistra náležitě potrápit. Trápení Zlína v koncovce pokračovalo i ve druhém duelu a Sparťané toho také využili, kdy do kabin odcházeli s jednobrankovým náskokem. Branka padla v samotném závěru prvního dějství. Zlín ve druhé půli zatlačil Pražany, ty několikrát podržel gólman Bellada. Ševci se ale nakonec dočkali zaslouženého vyrovnání a z turnaje si tak odvážejí jediný bodík a přícházejí o první příčku v tabulce CL.

V posledním utkání se střetně Moravská Třebová s pražskou Spartou a očekává se vyrovnaný duel. V první půli diváci v mohelnické hale branku neviděli. Sparta rozhodla o své těsné výhře ve druhém poločasu a jediná trefa jí stačila k zisku tří bodů. Pražané jich získali v Mohelnici hned čtyři a určitě odjíždějí do hlavního města spokojeni. Šakali jsou sice bez bodu, ale dokázali si, že mohou sehrát vyrovnané partie i s týmy TOP4.

A/ datum: 14.1.2017
hala: SH Polička
pořadatel: VPS NOVABRIK Polička
čas 1 utkání: 16.00 hod.
rozhodčí: DANĚK Roman, DLOUHÝ Petr, HAMRNÍK Miroslav
delegát: VITÁSEK Vladimír