ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


NSA již začala vyplácet program Můj klub .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Web Moravské Třebové - V Mohelnici dvě prohry o jediný gól

zobrazit foto

15.1.2017, 19:51 | vložil: Petr Koseček

Šakalí hněv Moravská Třebová – Chemcomex Praha 1:2 (1:2), branka: Staněk

Deváté vzájemné utkání za poslední tři sezóny přivítala mohelnická hala, kde jsme uspořádali domácí turnaj úplně poprvé. Dosavadní bilance vzájemných zápasů jednoznačně favorizovala pražský tým, který zvítězil ve všech předchozích osmi měřeních sil. Diváci ovšem v žádném případě nesledovali hru kočky s myší, nýbrž naprosto vyrovnaný souboj splňující nejpřísnější parametry sálového fotbalu. Domácí hnání početnou fanouškovskou základnou šli dokonce v 9. minutě do vedení. Po rychlém přechodu na tři doteky přes celé hřiště zakončil Staněk krásnou souhru do zcela odkryté brány. Pražany tato situace probrala z letargie a hned za minutu trochu šťastně Bialkem vyrovnali, když si tečovaná střela našla cestu mezi nohama Hutiry do brány. Strhující sálovka spěla ke spravedlivé remíze, to by se ale nesměla projevit naše stará bolest v podobě zachycování začátků a konců poločasů. Secvičená akce Chemcomexu a druhý Bialkův gól hlavou společně se závěrečným klaksonem první půle rozhodla zápas. Ve druhém poločase totiž Chemcomex naplno zúročil svoje zkušenosti a pohlídal si jednogólové vedení až do konce zápasu. Podruhé jsme padli s celkem první čtyřky (Zlín 2:3) o jediný gól a rozhodně se dá říci, že ze všech vzájemných zápasů s desetinásobným mistrem jsme byli nejblíže vítězství, což je pro nás obrovským hnacím motorem do dalšího snažení.

Šakalí hněv Moravská Třebová – Sparta Praha 0:1 (0:0)

Třetí zápas s týmem z první čtyřky, který prohráváme o jediný gól. Naplno se v tomto zápase projevila naše až přílišná střelecká přesnost, která nasměrovala míč dvakrát do břevna a jednou do tyče sparťanské branky. Jediny gól utkání Sparta Praha vstřelila ve 22. minutě po brejkové situaci a poté doslova zabetonovala pomocí všech dostupných prostředků svoji obranou polovinu. Nám se cestu ke skórování přes trvalou převahu najít nepodařilo a i druhé vzájemné utkání v letošní sezóně jsme tak prohráli.

Příští týden se představíme v rámci druhého domácího turnaje v sobotu v Litomyšli. Střetneme se tu s Jilemnicí (14:00) a poté v rámci atraktivního okresního derby s Poličkou (15:00). V prvním utkání ve 13:00 změří Zlín síly s Poličkou, poslední zápas turnaje svede dohromady Zlín a Jilemnici. Zápasy určí s definitivní platností našeho soupeře do čtvrtfinále. V tuto chvíli bychom narazili jak jinak opět na pražský Chemcomex.

Moravská Třebová: Hutira, Vykydal, Sedláček, Müller, Němec, Staněk, Širůček, Vančura, Murin, Zdržálek.

Zdroj: http://www.sakalihnev.cz/v-mohelnici-dve-prohry-o-jediny-gol/
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: