ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


V Praze se uskutečnil první žákovský turnaj .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Rezerva Jílového v přímém souboji o vedoucí příčku v 1. Autocentrum Jílové lize porazila Benteler Rumburk

zobrazit foto

16.1.2017, 18:23 | vložil: Petr Koseček

Pátým kolem pokračovala v sobotu 14.1.2017 1. Autocentrum Jílové liga, jež se odehrála v libouchecké sportovní hale. Tento turnaj silně ovlivnila neúčast týmu SLŠ a SOŠS Šluknov, jehož tři neodehraná utkání byla kontumována ve prospěch jeho soupeřů.

Rezerva Autocentra Jílové šla ve šlépějích svého „Áčka“, které bylo minulou sobotu v krajské extralize stoprocentní, a rovněž nezaváhala. Všechna tři svá utkání, včetně přímého souboje o vedoucí pozici s Bentelerem Rumburk, vyhrála a osamostatnila se v čele prvoligové tabulky.

Benteler Rumburk mimo již zmíněné porážky s Jílovým v dalších dvou duelech získal šest bodů a pohodlně si drží druhé místo s tříbodovou ztrátou na to první, ale již s patnáctibodovým náskokem před dalšími pronásledovateli.
I Hezouni Děčín „A“ získali ze tří zápasů šest bodů, které jim sice nepomohly odpoutat se ode dna tabulky, ale výrazně je přiblížily pátému Šluknovu.
Další dvojice týmů odjížděla z Libouchce s bilancí jedné výhry a dvou porážek. Mužstva SK Dumbo Děčín i Las Žlebas Děčín si tak udržela pozice ve středu tabulky – Dumbo je třetí, Žlebas čtvrté.

Mužem kola byl zvolen Michal Huček z Autocentra Jílové „B“ a nejlepšími střelci tohoto turnaje byli pětigóloví František Zachula a Zdeněk Pánek oba z SK Dumbo Děčín, kteří se svorně podělili o všechny vstřelené branky svého týmu v tomto kole.

Šesté kolo se odehraje v sobotu 4.2.2017 od 8.00 hod. v Libouchci.
Celostátní liga 2019/2020
1. CHEMCOMEX Praha    16
2. Futsal Zlín   15
3. AC Sparta Praha   13
4. VPS NOVABRIK Polička   9
5. BOMBARĎÁCI Větřní   6
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   6
7. FK Adria Kladno   3
8. SK SICO SC Jilemnice   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: