ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Okresní pohár mužů se po roční odmlce stěhuje na Rudolfov .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Z webu Moravské Třebové - Historicky první skalp Poličky je doma

zobrazit foto

22.1.2017, 11:51 | vložil: Petr Koseček

Šakalí hněv Moravská Třebová – SK SICO SC Jilemnice 2:2 (1:0), branky: Okrouhlý, Němec.

Šesté vzájemné utkání rivalů s inklinací k horovým zápletkám hostila litomyšlská hala. V prvním poločase měli míč častěji na kopačkách Třebované a po zásluze se brankou debutanta Okrouhlého ujali vedení. Na obou stranách poté opět často zvonila branková konstrukce, popř. se zaskvěli oba brankáři. Na straně Šakalího hněvu to byl ve své ligové premiéře osmnáctiletý David Vykydal. Druhý poločas přinesl obrat Jilemnice a naše oslabení po modré kartě. Že se ale vyplatí bojovat do poslední vteřiny ukázal po oddechovém čase Němec. Nekompromisně totiž propálil vše, co mu stálo v cestě a 10 sekund před závěrečnou sirénou nám zachránil alespoň bod po remíze 2:2. Na tento přesný výsledek by se dalo docela dobře sázet, již po třetí utkání skončilo konečným výsledkem 2:2 (2x Litomyšl, 1x Jilemnice). Jistotou jsou branky v posledních vteřinách, stalo se tak v pěti dosavadních měřeních sil, v poslední sekundě padla branka např. ve Valticích při legendárním NF ČeP (3:2). Ostatní výsledky 0:1 (Skuteč), 7:5 (Zlín).

Šakalí hněv Moravská Třebová – VPS Novabrik Polička 4:3 (1:2), branky Murin 2, Okrouhlý 2.

V bouřlivé atmosféře šli do vedení hosté, po trestném kopu Okrouhlého bylo však brzy vyrovnáno. Ve 13. a 30. minutě Polička odskočila na rozdíl dvou branek, potom se ale začaly dít věci nevídané. Riskantní hra a vysunutý presink Šakalů sklidil úspěch ani ne po minutě. Třebovští donutili Poličku k chybě v rozehrávce a Murin snížil skóre na 2:3. Důležitou roli v utkání hrály i akumulované fauly. Ten šestý poličský za ruku v brankovišti znamenal rovnou penaltu. Marek Okrouhlý nezaváhal a šlo se do koncovky. V té ve 37. minutě vzal na sebe zodpovědnost Murin a nekompromisní střelou rozhodl zápas. Devítimetrový kop za sedmý faul Poličku těsně Šakalové neproměnili a když se ubránili i drtivému tlaku na konci zápasu, brali překvapivou výhru nad dosavadním lídrem tabulky.

Výsledky posledních dvou kol Celostátní ligy rozhodly, že ve čtvrtfinále vyzveme mistrovský Zlín. Termín prvního čtvrtfinále je naplánován na 11. února.

Moravská Třebová: Hutira, Vykydal, Sedláček, Müller, Němec, Staněk, Vančura, Murin, Okrouhlý.

Zdroj: http://www.sakalihnev.cz/historicky-prvni-skalp-policky-je-doma/
Celostátní liga 2019/2020
1. CHEMCOMEX Praha    16
2. Futsal Zlín   15
3. AC Sparta Praha   13
4. VPS NOVABRIK Polička   9
5. BOMBARĎÁCI Větřní   6
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   6
7. FK Adria Kladno   3
8. SK SICO SC Jilemnice   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: