ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Zemřel bývalý ligový rozhodčí Vladimír Gašparík .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

První výhry Hojné Vody, rezerva Tex-Coloru ovládla s předstihem základní část

zobrazit foto

23.1.2017, 14:58 | vložil: Petr Koseček

Extraliga sálovky na Českobudějovicku nabídla souboj o poslední příčku, kterou po dvou prvních výhrách v sezoně opustila Hojná Voda a přenechala ho celku ZSO. Průběžná tabulka se rozdělila a zbylé čtyři turnaje budou hodně zajímavé v soubojích o titul i záchranu.

V nejnižší okresní soutěži si v předposledním turnaji základní části upevnila vedení rezerva Tex-Coloru, o druhou místenku do přímého semifinále si to rozdá ve vzájemném souboji v posledním kole Demolice a Jávři. Černý Bez čekají po loňské euforii pouze zápasy o poslední místo, pouze teoretickou šanci na předkolo play-off má i Archeus.

Poslední lednový víkend nabídne bohatý a divácky zajímavý sálovkářský program. V sobotu je na programu další dvoukolo extraligy (8:00, ZŠ Hluboká), v neděli zavítá 1. okresní liga opět do Lišova (8:00).

Sobota bude navíc patřit i ženám, v rámci propagace tohoto sportu se uskuteční tradiční turnaj „O pohár okresního předsedy“, který bude hostit tentokrát sportovní hala v Soběslavi za účasti sedmi týmů (9:00 – 16:00, Borovany, Mokré, J. Hradec, Hradiště, Protivín, Sokol S. Ústí, MABAPA Praha).

Zdroj: http://cbssf.webmium.com/
Celostátní liga 2019/2020
1. CHEMCOMEX Praha    16
2. Futsal Zlín   15
3. AC Sparta Praha   13
4. VPS NOVABRIK Polička   9
5. BOMBARĎÁCI Větřní   6
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   6
7. FK Adria Kladno   3
8. SK SICO SC Jilemnice   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: