ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Bývalý hráč brněnské Gioi Čeněk Cenek se střelecky prosadil za Žabinské Vlky .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

DeCe Computers Extraliga Ústeckého kraje zakončila svou základní část

zobrazit foto

29.1.2017, 09:22 | vložil: Petr Koseček

V sobotu 28.1.2017 v libouchecké sportovní hale ukončila DeCe Computers Extraliga Ústeckého kraje svou základní část. Body rozdané v tomto turnaji tabulkovým pořadím nezamíchaly a všechna mužstva si udržela pořadí z předešlého kola.

Nejlépe si v šestém extraligovém turnaji vedl JK Trans Varnsdorf „A“, který ve svých třech utkáních bodoval naplno, upevnil si druhou pozici a také trochu umazal z náskoku vedoucího Autocentra Jílové „A“. To ztratilo dva body za remízu z Bumikem, ale vzhledem k průběhu utkání, kdy Jílovští prohrávali 0:4, budou za konečnou plichtu rádi. Ve zbylých dvou zápasech nezaváhali a s desetibodovým náskokem ovládli základní část.

Sálovkáři FC Veteráns Želenice byli v tomto kole rovněž stoprocentní. Ti však měli na programu pouze dva mače, přesto zvýšili svůj náskok na třetím místě před svými nejbližšími pronásledovateli. Bumiko Děčín mimo již zmiňovaného divokého zápasu s Jílováky se ještě jednou radovalo z vítězství a jednou bylo po porážce smutné. V celku pohodlně si udrželo pozici zajišťující účast v bojích o titul.

Sokol Bělá ze tří utkání vybojoval tři body, které mu jako poslednímu týmu zajistily v posledním turnaji sezóny zápasy o první až páté místo extraligové tabulky. Stejného výsledku jako Sokolové dosáhli i borci DeCe Computers Děčín. Svojí sedmou pozici však nevylepšili a zúčastní se tak v posledním kole bojů o šesté až deváté místo.

Tři turnaje čekalo Turbo Děčín „A“ na výhru. V tomto kole se konečně dočkalo. K jedné výhře připadla tradiční prohra a získané tři body nepomohly Turbu k opuštění dna tabulky. Dvě mužstva odjížděla z Libouchce bez bodu. SC Stap Vilémov si tak uzavřel cestu do finálové skupiny bojující o titul a i Transco Bohemia Děčín bude hrát ve skupině o záchranu.

Sečteno a podtrženo. O extraligový titul si zahrají Autocentrum Jílové „A“, JK Trans Varnsdorf „A“, FC Veteráns Želenice, Bumiko Děčín a Sokol Bělá. O záchranu si zahrají SC Stap Vilémov, DeCe Computers Děčín, Transco Bohemia Děčín a Turbo Děčín „A“.

Mužem 6. kola byl zvolen Tomáš Jägr z JK Trans Varnsdorf „A“ a nejlepším střelcem tohoto kola se stal Stanislav Malowanyj z Autocentra Jílové „A“, jež přesně zacílil hned sedmkrát.

Finálové kolo se odehraje v sobotu 18.2 2017 od 8.00 hod. v Libouchci.
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: