ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Čeští rozhodčí na mezinárodní scéně - Ivo Uhlár .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

DeCe Computers Extraliga Ústeckého kraje zakončila svou základní část

zobrazit foto

29.1.2017, 09:22 | vložil: Petr Koseček

V sobotu 28.1.2017 v libouchecké sportovní hale ukončila DeCe Computers Extraliga Ústeckého kraje svou základní část. Body rozdané v tomto turnaji tabulkovým pořadím nezamíchaly a všechna mužstva si udržela pořadí z předešlého kola.

Nejlépe si v šestém extraligovém turnaji vedl JK Trans Varnsdorf „A“, který ve svých třech utkáních bodoval naplno, upevnil si druhou pozici a také trochu umazal z náskoku vedoucího Autocentra Jílové „A“. To ztratilo dva body za remízu z Bumikem, ale vzhledem k průběhu utkání, kdy Jílovští prohrávali 0:4, budou za konečnou plichtu rádi. Ve zbylých dvou zápasech nezaváhali a s desetibodovým náskokem ovládli základní část.

Sálovkáři FC Veteráns Želenice byli v tomto kole rovněž stoprocentní. Ti však měli na programu pouze dva mače, přesto zvýšili svůj náskok na třetím místě před svými nejbližšími pronásledovateli. Bumiko Děčín mimo již zmiňovaného divokého zápasu s Jílováky se ještě jednou radovalo z vítězství a jednou bylo po porážce smutné. V celku pohodlně si udrželo pozici zajišťující účast v bojích o titul.

Sokol Bělá ze tří utkání vybojoval tři body, které mu jako poslednímu týmu zajistily v posledním turnaji sezóny zápasy o první až páté místo extraligové tabulky. Stejného výsledku jako Sokolové dosáhli i borci DeCe Computers Děčín. Svojí sedmou pozici však nevylepšili a zúčastní se tak v posledním kole bojů o šesté až deváté místo.

Tři turnaje čekalo Turbo Děčín „A“ na výhru. V tomto kole se konečně dočkalo. K jedné výhře připadla tradiční prohra a získané tři body nepomohly Turbu k opuštění dna tabulky. Dvě mužstva odjížděla z Libouchce bez bodu. SC Stap Vilémov si tak uzavřel cestu do finálové skupiny bojující o titul a i Transco Bohemia Děčín bude hrát ve skupině o záchranu.

Sečteno a podtrženo. O extraligový titul si zahrají Autocentrum Jílové „A“, JK Trans Varnsdorf „A“, FC Veteráns Želenice, Bumiko Děčín a Sokol Bělá. O záchranu si zahrají SC Stap Vilémov, DeCe Computers Děčín, Transco Bohemia Děčín a Turbo Děčín „A“.

Mužem 6. kola byl zvolen Tomáš Jägr z JK Trans Varnsdorf „A“ a nejlepším střelcem tohoto kola se stal Stanislav Malowanyj z Autocentra Jílové „A“, jež přesně zacílil hned sedmkrát.

Finálové kolo se odehraje v sobotu 18.2 2017 od 8.00 hod. v Libouchci.
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: