ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


V pražských soutěžích uvažují od ledna o zkrácené verzi .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Představujeme dějiště konání NF ČP, halu českobudějovické Lokomotivy, kde se v sobotu uskuteční finálový turnaj

zobrazit foto

1.2.2017, 10:22 | vložil: Petr Koseček

TJ měla realizovat stavbu haly po výstavbě jejího sociálního zázemí, které bylo dokončeno v roce 1987. S výstavbou se však nepokračovalo a následná změna společenských podmínek umožnila pokračovat ve stavbě až v roce 2004 první etapou, v roce 2005 druhou a 2006 třetí.


Stavba byla rozdělena do tří etap takto:1. V této etapě proběhlo územní řízení a bylo postaveno "Ocelové zastřešení hřiště". Jedná se o ocelovou konstrukci na vrtaných pilonech, která tvoří celý nosný základ haly.2. Došlo k "Opláštění ocelové konstrukce", což znamená vybudování základů, postavení zdí, z přidělených prostředků se podařilo tři stěny uvnitř omítnout a zvenku kompletně zateplit a opatřit finální omítkou, jedna stěna na omítku a zateplení čekala do roku 2006. Součástí této etapy byla ocelová konstrukce tribuny.3. Uskutečnila se v roce 2006 "Dokončení dostavby haly" - znamená omítku a zateplení západní stěny, zateplení střechy, opláštění a dokončení tribuny, vzduchotechnika, elektroinstalace, ozvučení, protihluková opatření, napojení na stávající objekt a nakonec roštová palubová podlaha. Vše bylo dokončeno kolaudací 28.12.2006. Následně v lednu 2007 probíhaly testy klimatizace, úklid a nezbytné opravy šaten a sociálních zařízení.Stavba haly se uskutečnila z prostředků těchto subjektů: Česká republika (MŠMT a MF) přispěla rozhodující měrou, dále Statutární město České Budějovice, Krajský úřad Jihočeského kraje a TJ Lokomotiva, která zajistila spoustu reklam a sponzorských podpor na spolufinanncování stavby.

Výbor TJ vlastními silami vedl celé tři roky stavbu a to zcela bez finančních nároků. Koncem roku 2007 proběhla komplexní kontrola výstavby NKÚ a nebyly shledány žádné závady stavby a jejího financování.

Více na webu - http://www.lokocb.cz/?pg=textview&id=5
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: