Děčínský deník - Sálovkáři Varnsdorfu jasně ovládli krajský pohár .....více v sekci Aktuality

Aktuální výsledky sobotních turnajů CL, Kladno vyzrálo na Mor. Třebovou i na Poličku, Zlín si poradil s Jilemnicí, Sparta porazila Vyškov, Zlín otočil duel s Větřním

11.1.2019, 16:53 | vložil: Petr Koseček

V sobotu pokračuje celostátní liga v sálovém fotbalu - futsalu dalšími zápasy a hrát se bude v Mohelnici, v Otrokovicích a v pražském Radotíně.

Delegace rozhodčích a delegátů na 7.kolo FUTSAL...více..

Zdeněk Konečník z týmu Hošani Skaštice vítězem Fortuna gól snů

11.1.2019, 16:50 | vložil: Petr Koseček

První lednová neděle patřila 17. Galavečeru Grassroots fotbalu za uplynulý rok. Na pražském Žofíně byl v hledišti i zástupce našeho klubu. A to Zdeněk Konečník, který byl v nominaci na vítěze...více..

V Soběslavi se představí ženy „O pohár okresního předsedy“

11.1.2019, 16:46 | vložil: Petr Koseček

Příští sobota bude kromě dlouhodobých soutěží mužů navíc patřit i ženám, v rámci propagace tohoto sportu se uskuteční tradiční turnaj „O pohár okresního předsedy“, který bude hostit opět sportovní...více..

Nováček z Vyškova cestuje v sobotu do Prahy s pokorou, ale také s velkým odhodláním

Více na webu pražské sálovky -...více..

Rozhovor s nejlepším střelcem Zlínské krajské ligy, fotbalistou třetiligové Kroměříže Lukášem Motalem

9.1.2019, 18:30 | vložil: Petr Koseček

Lukáš Motal – aktivní hráč týmu SK Hanácké Slávie Kroměříž, hlavní trenér týmu TJ Skaštice B, asistent trenéra týmu TJ Skaštice A, šéftrenér mládežnických mužstev TJ Skaštice, aktivní hráč...více..

Svitavský deník - Novoroční oslavy? Byly náročné, ale Novabrik dokázal bodovat i po nich

9.1.2019, 16:59 | vložil: Petr Koseček

Polička – Hned první lednový víkend byl „pracovní“ pro sálové fotbalisty VPS Novabrik, kteří předehrávali turnaj celostátní ligy ve sportovní hale ve Vyškově. Důležitý zisk čtyř bodů je přiblížil...více..

Rozpis Ústeckého krajského finále poháru České federace sálového fotbalu-futsalu

9.1.2019, 16:56 | vložil: Petr Koseček

V sobotu 12.1.2019 bude Sportovní hala v Libouchci hostit již 26. ročník krajského finále poháru České federace sálového fotbalu, které se tentokrát bude hrát "O pohár firmy DeCe Computers Děčín".