ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Reprezentační celek se utká ve čtvrtek ve finále SH s Ruskem .....více v sekci Aktuality


zpět

zpět - výsledky- Zlínský kraj

Česká federace sálového fotbalu

Výsledky: Zlínský kraj 2014/2015 / Krajská liga 2014/2015

[Zpět]

Rozlosování zápasů

1.kolo
22.11.2014 8:00  SH Otrokovice  Bure Hulín - Lihovar Kojetín 2:1
22.11.2014 8:35  SH Otrokovice  ASC Bohuslavice - LA Bartec 2:1
22.11.2014 9:10  SH Otrokovice  Bure Hulín - BadBoys Malenovice 3:1
22.11.2014 9:45  SH Otrokovice  ASC Bohuslavice - Lihovar Kojetín 1:5
22.11.2014 10:20  SH Otrokovice  SK Baťov - Oldstars 3:4
22.11.2014 10:55  SH Otrokovice  Zlín B - LA Bartec 4:3
22.11.2014 11:30  SH Otrokovice  Oldstars - Fc Berry 9:1
22.11.2014 12:05  SH Otrokovice  Inter - BadBoys Malenovice 6:1
22.11.2014 12:40  SH Otrokovice  SK Baťov - Vokno Kroměříž 2:4
22.11.2014 13:15  SH Otrokovice  Zlín B - Jerevan Slavičín 4:0
22.11.2014 13:50  SH Otrokovice  Jiskra Otrokovice - Fc Berry 2:0
22.11.2014 14:25  SH Otrokovice  Inter - Vokno Kroměříž 4:4
22.11.2014 15:00  SH Otrokovice  Jiskra Otrokovice - Jerevan Slavičín 3:4

2.kolo
06.12.2014 8:00  SH Otrokovice  Vokno Kroměříž - Oldstars 3:0
06.12.2014 8:35  SH Otrokovice  ASC Bohuslavice - Bure Hulín 1:3
06.12.2014 9:10  SH Otrokovice  Vokno Kroměříž - Zlín B 5:2
06.12.2014 9:45  SH Otrokovice  Oldstars - Jiskra Otrokovice 6:3
06.12.2014 10:20  SH Otrokovice  BadBoys Malenovice - ASC Bohuslavice 2:0
06.12.2014 10:55  SH Otrokovice  Jerevan Slavičín - Bure Hulín 2:1
06.12.2014 11:30  SH Otrokovice  Lihovar Kojetín - Zlín B 3:2
06.12.2014 12:05  SH Otrokovice  BadBoys Malenovice - Jiskra Otrokovice 3:5
06.12.2014 12:40  SH Otrokovice  Jerevan Slavičín - SK Baťov 4:2
06.12.2014 13:15  SH Otrokovice  Fc Berry - Inter 0:13
06.12.2014 13:50  SH Otrokovice  LA Bartec - Lihovar Kojetín 1:10
06.12.2014 14:25  SH Otrokovice  Fc Berry - SK Baťov 0:4
06.12.2014 15:00  SH Otrokovice  LA Bartec - Inter 2:1

3.kolo
14.01.2014 8:00  SH Otrokovice  Lihovar Kojetín - BadBoys Malenovice 5:3
14.01.2014 08:35  SH Otrokovice  Jiskra Otrokovice - SK Baťov 3:0
14.01.2014 09:10  SH Otrokovice  Inter - Lihovar Kojetín 2:5
14.01.2014 09:45  SH Otrokovice  SK Baťov - BadBoys Malenovice 1:4
14.01.2014 10:20  SH Otrokovice  Jiskra Otrokovice - LA Bartec 3:2
14.01.2014 10:55  SH Otrokovice  Inter - Oldstars 5:0
14.01.2014 11:30  SH Otrokovice  Bure Hulín - LA Bartec 1:0
14.01.2014 12:05  SH Otrokovice  Oldstars - Jerevan Slavičín 2:2
14.01.2014 12:40  SH Otrokovice  Bure Hulín - Vokno Kroměříž 2:2
14.01.2014 13:15  SH Otrokovice  Zlín B - Fc Berry 9:0
14.01.2014 13:50  SH Otrokovice  ASC Bohuslavice - Jerevan Slavičín 4:3
14.01.2014 14.25  SH Otrokovice  Fc Berry - Vokno Kroměříž 1:14
14.01.2014 15:00  SH Otrokovice  Zlín B - ASC Bohuslavice 0:1

4.kolo
20.12.2014 8:00  SH Otrokovice  Vokno Kroměříž - ASC Bohuslavice 8:0
20.12.2014 8:35  SH Otrokovice  Jerevan Slavičín - Fc Berry 11:1
20.12.2014 9:10  SH Otrokovice  Vokno Kroměříž - Jiskra Otrokovice 2:0
20.12.2014 9:45  SH Otrokovice  Jerevan Slavičín - Lihovar Kojetín 1:5
20.12.2014 10:20  SH Otrokovice  ASC Bohuslavice - Inter 2:4
20.12.2014 10:55  SH Otrokovice  Fc Berry - Bure Hulín 0:13
20.12.2014 11:30  SH Otrokovice  Lihovar Kojetín - Jiskra Otrokovice 3:1
20.12.2014 12:05  SH Otrokovice  SK Baťov - Inter 2:6
20.12.2014 12:40  SH Otrokovice  Bure Hulín - Zlín B 3:2
20.12.2014 13:15  SH Otrokovice  BadBoys Malenovice - Oldstars 2:6
20.12.2014 13:50  SH Otrokovice  LA Bartec - SK Baťov 1:3
20.12.2014 14:25  SH Otrokovice  Oldstars - Zlín B 6:1
20.12.2014 15:00  SH Otrokovice  BadBoys Malenovice - LA Bartec 4:5

5.kolo
03.01.2015 8:00  SH Otrokovice  Inter - Bure Hulín 3:3
03.01.2015 8:35  SH Otrokovice  Vokno Kroměříž - Lihovar Kojetín 0:0
03.01.2015 9:10  SH Otrokovice  Inter - Jiskra Otrokovice 6:2
03.01.2015 9:45  SH Otrokovice  Jerevan Slavičín - Vokno Kroměříž 0:7
03.01.2015 10:20  SH Otrokovice  Bure Hulín - Oldstars 2:1
03.01.2015 10:55  SH Otrokovice  LA Bartec - Jerevan Slavičín 1:5
03.01.2015 11:30  SH Otrokovice  Jiskra Otrokovice - ASC Bohuslavice 4:1
03.01.2015 12:05  SH Otrokovice  Oldstars - LA Bartec 9:1
03.01.2015 12:40  SH Otrokovice  SK Baťov - Lihovar Kojetín 0:2
03.01.2015 13:15  SH Otrokovice  Zlín B - BadBoys Malenovice 5:1
03.01.2015 13:50  SH Otrokovice  ASC Bohuslavice - Fc Berry 6:2
03.01.2015 14:25  SH Otrokovice  Zlín B - SK Baťov 2:1
03.01.2015 15:00  SH Otrokovice  Fc Berry - BadBoys Malenovice 3:12

6.kolo
17.01.2015 8:00  SH Otrokovice  Zlín B - Inter 1:1
17.01.2015 8:35  SH Otrokovice  Bure Hulín - Jiskra Otrokovice 2:2
17.01.2015 9:10  SH Otrokovice  Jerevan Slavičín - Inter 1:2
17.01.2015 9:45  SH Otrokovice  Jiskra Otrokovice - Zlín B 1:1
17.01.2015 10:20  SH Otrokovice  SK Baťov - Bure Hulín 1:3
17.01.2015 10:55  SH Otrokovice  Jerevan Slavičín - BadBoys Malenovice 5:5
17.01.2015 11:30  SH Otrokovice  ASC Bohuslavice - SK Baťov 2:1
17.01.2015 12:05  SH Otrokovice  BadBoys Malenovice - Vokno Kroměříž 2:6
17.01.2015 12:40  SH Otrokovice  Oldstars - ASC Bohuslavice 6:0
17.01.2015 13:15  SH Otrokovice  Fc Berry - Lihovar Kojetín 0:12
17.01.2015 13:50  SH Otrokovice  Vokno Kroměříž - LA Bartec 6:1
17.01.2015 14:25  SH Otrokovice  Lihovar Kojetín - Oldstars 4:3
17.01.2015 15:00  SH Otrokovice  LA Bartec - Fc Berry 2:1




Celostátní liga 2019/2020
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: