ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Poličcký univerzál Jirka Mužík se popere o místo v mistrovské Chrudimi .....více v sekci Aktuality


zpět

zpět - výsledky- Zlínský kraj

Česká federace sálového fotbalu

Výsledky: Zlínský kraj 2015/2016 / krajská liga 2015/2016

[Zpět]

Rozlosování zápasů

základní část-1.kolo
15.11.2015 8.00  SH Otrokovice-Štěrkoviště  BURE Hulín - INTER Otrokovice 0:3
15.11.2015 8.35  SH Otrokovice-Štěrkoviště  LIHOVAR Kojetín - BAD BOYS 3:0
15.11.2015 9.10  SH Otrokovice-Štěrkoviště  INTER Otrokovice - OLDSTARS 0:0
15.11.2015 9.45  SH Otrokovice-Štěrkoviště  BURE Hulín - LIHOVAR Kojetín 1:2
15.11.2015 10.20  SH Otrokovice-Štěrkoviště  SK BAŤOV - OLDSTARS 2:5
15.11.2015 10.55  SH Otrokovice-Štěrkoviště  BAD BOYS - BURE Hulín 2:4
15.11.2015 11.30  SH Otrokovice-Štěrkoviště  SK BAŤOV - INTER Otrokovice 0:4
15.11.2015 12.05  SH Otrokovice-Štěrkoviště  OLDSTARS - SMR PLUS Zlín "B" 3:1
15.11.2015 12.40  SH Otrokovice-Štěrkoviště  BAD BOYS - JISKRA Otrokovice 3:1
15.11.2015 13.15  SH Otrokovice-Štěrkoviště  FUTSAL Kroměříž - SMR PLUS Zlín "B" 5:1
15.11.2015 13.50  SH Otrokovice-Štěrkoviště  ASC Bohuslavice - SK BAŤOV 2:1
15.11.2015 14.25  SH Otrokovice-Štěrkoviště  JISKRA Otrokovice - FUTSAL Kroměříž 1:4
15.11.2015 15.00  SH Otrokovice-Štěrkoviště  SMR PLUS Zlín "B" - ASC Bohuslavice 1:3

základní část - 2.kolo
28.11.2015 8.00  SH Otrokovice-Štěrkoviště  SK BAŤOV - FUTSAL Kroměříž 2:14
28.11.2015 8.40  SH Otrokovice-Štěrkoviště  SMR PLUS Zlín "B" - BAD BOYS 3:0
28.11.2015 9.20  SH Otrokovice-Štěrkoviště  FUTSAL Kroměříž - OLDSTARS 2:2
28.11.2015 10.00  SH Otrokovice-Štěrkoviště  BAD BOYS - SK BAŤOV 5:1
28.11.2015 10.20  SH Otrokovice-Štěrkoviště  BURE Hulín - SMR PLUS Zlín "B" 2:2
28.11.2015 10.55  SH Otrokovice-Štěrkoviště  OLDSTARS - ASC Bohuslavice 0:3
28.11.2015 11.30  SH Otrokovice-Štěrkoviště  LIHOVAR Kojetín - JISKRA Otrokovice 6:0
28.11.2015 12.05  SH Otrokovice-Štěrkoviště  INTER Otrokovice - ASC Bohuslavice 4:1
28.11.2015 12.40  SH Otrokovice-Štěrkoviště  JISKRA Otrokovice - BURE Hulín 1:4
28.11.2015 13.15  SH Otrokovice-Štěrkoviště  LIHOVAR Kojetín - INTER Otrokovice 1:1

základní část - 3.kolo
12.12.2015 8.00  SH Otrokovice-Štěrkoviště  JISKRA Otrokovice - INTER Otrokovice 2:1
12.12.2015 8.40  SH Otrokovice-Štěrkoviště  SMR PLUS Zlín "B" - LIHOVAR Kojetín 0:0
12.12.2015 9.10  SH Otrokovice-Štěrkoviště  INTER Otrokovice - FUTSAL Kroměříž 0:10
12.12.2015 9.45  SH Otrokovice-Štěrkoviště  JISKRA Otrokovice - SMR PLUS Zlín "B" 2:3
12.12.2015 10.20  SH Otrokovice-Štěrkoviště  ASC Bohuslavice - FUTSAL Kroměříž 2:2
12.12.2015 10.55  SH Otrokovice-Štěrkoviště  LIHOVAR Kojetín - SK BAŤOV 3:1
12.12.2015 11.30  SH Otrokovice-Štěrkoviště  ASC Bohuslavice - JISKRA Otrokovice 5:0
12.12.2015 12.05  SH Otrokovice-Štěrkoviště  FUTSAL Kroměříž - LIHOVAR Kojetín 4:1
12.12.2015 12.40  SH Otrokovice-Štěrkoviště  BURE Hulín - OLDSTARS 4:1
12.12.2015 13.15  SH Otrokovice-Štěrkoviště  BAD BOYS - ASC Bohuslavice 1:3
12.12.2015 13.50  SH Otrokovice-Štěrkoviště  SK BAŤOV - BURE Hulín 1:8
12.12.2015 14.25  SH Otrokovice-Štěrkoviště  OLDSTARS - BAD BOYS 5:2

základní část - 4.kolo
20.12.2015 8.00  SH Otrokovice-Štěrkoviště  ASC Bohuslavice - BURE Hulín 1:1
20.12.2015 8.40  SH Otrokovice-Štěrkoviště  OLDSTARS - LIHOVAR Kojetín 4:2
20.12.2015 9.15  SH Otrokovice-Štěrkoviště  BURE Hulín - FUTSAL Kroměříž 4:4
20.12.2015 9.50  SH Otrokovice-Štěrkoviště  LIHOVAR Kojetín - ASC Bohuslavice 2:2
20.12.2015 10.25  SH Otrokovice-Štěrkoviště  JISKRA Otrokovice - OLDSTARS 2:7
20.12.2015 11.00  SH Otrokovice-Štěrkoviště  FUTSAL Kroměříž - BAD BOYS 6:2
20.12.2015 11.35  SH Otrokovice-Štěrkoviště  SMR PLUS Zlín "B" - SK BAŤOV 6:2
20.12.2015 12.10  SH Otrokovice-Štěrkoviště  INTER Otrokovice - BAD BOYS 4:2
20.12.2015 12.50  SH Otrokovice-Štěrkoviště  SK BAŤOV - JISKRA Otrokovice 1:4
20.12.2015 13.25  SH Otrokovice-Štěrkoviště  SMR PLUS Zlín "B" - INTER Otrokovice 4:4

základní část - 5.kolo
02.01.2016 8.00  SH Otrokovice-Štěrkoviště  FUTSAL Kroměříž - OLDSTARS 4:2
02.01.2016 8.40  SH Otrokovice-Štěrkoviště  LIHOVAR Kojetín - JISKRA Otrokovice 1:1
02.01.2016 9.20  SH Otrokovice-Štěrkoviště  SMR PLUS Zlín "B" - FUTSAL Kroměříž 0:0
02.01.2016 9.55  SH Otrokovice-Štěrkoviště  OLDSTARS - LIHOVAR Kojetín 3:2
02.01.2016 10.30  SH Otrokovice-Štěrkoviště  SMR PLUS Zlín "B" - JISKRA Otrokovice 2:1
02.01.2016 11.10  SH Otrokovice-Štěrkoviště  ASC Bohuslavice - BURE Hulín 4:0
02.01.2016 11.45  SH Otrokovice-Štěrkoviště  INTER Otrokovice - SK BAŤOV 14:0
02.01.2016 12.20  SH Otrokovice-Štěrkoviště  BAD BOYS - ASC Bohuslavice 0:2
02.01.2016 12.55  SH Otrokovice-Štěrkoviště  BURE Hulín - INTER Otrokovice 2:3
02.01.2016 13.35  SH Otrokovice-Štěrkoviště  BAD BOYS - SK BAŤOV 4:0

základní část - 6.kolo
09.01.2016 13.15  SH Otrokovice-Štěrkoviště  SK BAŤOV - ASC Bohuslavice 2:6
09.01.2016 8.00  SH Otrokovice-Štěrkoviště  LIHOVAR Kojetín - SMR PLUS Zlín "B" 1:2
09.01.2016 8.35  SH Otrokovice-Štěrkoviště  JISKRA Otrokovice - OLDSTARS 0:2
09.01.2016 9.10  SH Otrokovice-Štěrkoviště  FUTSAL Kroměříž - LIHOVAR Kojetín 1:1
09.01.2016 9.45  SH Otrokovice-Štěrkoviště  OLDSTARS - SMR PLUS Zlín "B" 3:5
09.01.2016 10.20  SH Otrokovice-Štěrkoviště  JISKRA Otrokovice - FUTSAL Kroměříž 0:3
09.01.2016 10.55   SH Otrokovice-Štěrkoviště  INTER Otrokovice - BAD BOYS 3:2
09.01.2016 11.30  SH Otrokovice-Štěrkoviště  SK BAŤOV - BURE Hulín 1:2
09.01.2016 12.05  SH Otrokovice-Štěrkoviště  ASC Bohuslavice - INTER Otrokovice 3:2
09.01.2016 12.40  SH Otrokovice-Štěrkoviště  BURE Hulín - BAD BOYS 2:5




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: