Veteráni Praha berou na šampionátu 50+ ve Španělsku bronz .....více v sekci Aktuality

Příloha propozic pro Play off CL 2018-2019

5.1.2019, 11:05 | vložil: Josef Soukeník

Příloha propozic CL 2018-2019
Systém Play off
Play off se smí zúčastnit pouze mužstva, která mají ke dni skončení základní části uhrazeny všechny finanční pohledávky. V případě neuhrazení všech pohledávek nastupuje do play off následující mužstvo dle tabulky po skončení základní části. Toto mužstvo nenastupuje do rozlosování na místo vyřazeného mužstva, ale dochází k posunu a hraje proti nejlepšímu mužstvu po základní části

Čtvrtfinále:
Termín: 9. 2. 2019, 16. 2. 2019 a 23. 2. 2019
Složení čtvrtfinálových dvojic: Hrají proti sobě družstva dle umístění po základní části CL 2018-2019 a to 1.-8., 2.-7., 3.-6. a 4.-5.
Systém: Hraje se 2x20 min čistého času na 2 vítězná utkání. Každé utkání musí mít vítěze. V případě nerozhodnutí utkání v základní hrací době se prodlužuje 2x5 min. Načítané chyby zůstávají i pro prodloužení. Pokud se nerozhodne ani po prodloužení, rozhoduje o vítězi utkání pomocné kritérium dle čl. 21, odst. 3 SŘ – 5 kopů ze značky pokutového kopu a případně dále až do rozhodnutí. První čtvrtfinálové utkání se hraje u lépe postaveného družstva po základní části, druhé u hůře postaveného a případné třetí opět u lépe postaveného.
Pořadatel čtvrtfinále: Pořadatelem čtvrtfinálových utkání je vždy domácí mužstvo.

Finálový turnaj- Final four
Pořadatel: bude vybrán na základě vypsaného konkurzu.
Termín: 2.-3. 3. 2019
Součástí Final four jsou semifinálová utkání, utkání o 3. Místo a finále.
Termín: 2. 3. 2019
Systém: Semifinále CL se sehraje na dvě odehraná utkání s hrací dobou 2x20 minut čistého času. Odehrané utkání může skončit nerozhodným výsledkem. O vítězi semifinálového dvojutkání rozhodne lepší bilance ze součtu obou zápasů, tzn. větší počet získaných bodů z obou utkání. Nerozhoduje skóre. V případě shodného bodového zisku následuje ihned po skončení druhého poločasu druhého semifinálového utkání tzv. zlatý poločas 1x20 minut čistého času, který se posuzuje jako samostatné utkání. V případě nerozhodného výsledku tohoto utkání rozhoduje o vítězi semifinále a tím o postupujícím do finále pomocné kritérium dle SŘ ČFSF čl. 21-3 (střelba ze značky pokutového kopu).
Pořadí SF utkání:
1) Nejlépe umístěný semifinalista po základní části CL (má práva „domácího mužstva“)- nejhůře umístěný semifinalista po základní části CL.
2) Druhý nejlépe umístěný semifinalista po základní části CL (má práva „domácího mužstva“)- třetí nejlépe umístěný semifinalista po základní části CL.
3) Odvetný zápas první semifinálové dvojice
4) Odvetný zápas druhé semifinálové dvojice.
Utkání o třetí místo
Termín: 3. 3. 2019
Systém: Utkání o třetí místo sehrají oba poražení semifinalisté. Za „domácí“ je považováno mužstvo lépe umístěné po základní části CL. Hraje se na jedno vítězné utkání s hrací dobou 2x20 minut čistého času. V případě, že toto utkání skončí po základní části nerozhodně, se ihned po skončení druhého poločasu prodlužuje 2x5 minut čistého času. Prodloužení se považuje za pokračování druhého poločasu a načítané chyby družstva z prodloužení se přičítají k načítaným chybám dosaženým ve druhém poločasu. V případě nerozhodného výsledku utkání i po prodloužení, rozhoduje o vítězi pomocné kritérium dle SŘ ČFSF čl. 21-3 střelba ze značky pokutového kopu.
Finále
Systém: finále sehrají vítězní semifinalisté. Za „domácí“ je považováno mužstvo lépe umístěné po základní části CL. Hraje se na jedno vítězné utkání s hrací dobou 2x20 minut čistého času. V případě, že toto utkání skončí po základní části nerozhodně, se ihned po skončení druhého poločasu prodlužuje 2x5 minut čistého času. Prodloužení se považuje za pokračování druhého poločasu a načítané chyby družstva z prodloužení se přičítají k načítaným chybám dosaženým ve druhém poločasu. V případě nerozhodného výsledku utkání i po prodloužení, rozhoduje o vítězi pomocné kritérium dle SŘ ČFSF čl. 21-3 střelba ze značky pokutového kopu.