ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Po 1. kole Autocentrum Jílové Extraligy Ústeckého kraje do čela SF Bělá Děčín .....více v sekci AktualityZprávy komise rozhodčích

 
 

Zásady pro obsazování rozhodčích

| vložil: Vladimír Vitásek

24.08.2005
Zásady pro obsazování rozhodčích

1. Delegaci rozhodčích na jednotlivé turnaje celostátní ligy sálového fotbalu /dále jen Superligy/ provádí komise rozhodčích /dále jen KR/ ČFSF-futsal.
2. Na utkání /turnaje/ Superligy jsou delegováni rozhodčí zařazení na nominační listinu Superligy.
3. Na každý turnaj Superligy jsou delegováni 3 rozhodčí. V každém utkání turnaje plní každý z nich funkci 1.rozhodčího, 2.rozhodčího a zapisovatele+časoměřiče/nebude-li časoměřič zajištěn pořadatelem turnaje/. Tyto funkce se v každém utkání střídají.
4. Delegace je rozhodčímu doručena poštou, e-mailem, telefonem nebo SMS zprávou předsedou KR. V odůvodněných případech může KR delegaci změnit. Vždy platí poslední delegace.
5. Omluvy z delegací rozhodčích musí být provedeny minimálně 14 dní před datem pořádání turnaje /tel.: 737754888, 577215657, vladimirvitasek@seznam.cz/. Omluvy v kratším termínu jsou možné jen ze zvláštního zřetele /např.: nemoc, úraz, nehoda/, doložené kopií dokladu /lékař,policie aj./.
6. Všichni 3 rozhodčí cestují na turnaj Superligy zásadně jedním vozidlem /vyjma městské dopravy/. Který rozhodčí použije vozidlo je na dohodě mezi nimi, platí doporučení, že se jedná o rozhodčího, který cestuje z místa nejvíce vzdáleného místu konání turnaje. Rozhodčí jsou povinni volit nejkratší trasu z místa bydliště k místu konání turnaje.
7. Rozhodčí, který použije vozidlo má nárok na proplacení jízdného pořadatelem a to ve výši 5,- kč á 1 km. Na požádání pořadatele je rozhodčí povinen vozidlo ukázat, jinak nebude cestovné proplaceno.
8. Tyto „Zásady“ jsou platné pro rozhodčí zařazené na nominační listiny Superligy ČFSF-futsal a rozhodčí jsou povinni je dodržovat.Vydala: Komise rozhodčích ČFSF
Celostátní liga 2019/2020
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: