ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Rozpis finálového kola Benešovské stavebniny Veteráns ligy Ústeckého kraje .....více v sekci Aktuality



Zprávy komise rozhodčích

 
 

Delegace rozhodčích a delegátů na 5.+ 6. kolo CL SF dne 9.-10.11.2013

zobrazit foto

30.10.2013, 17:07 | vložil: Vladimír Vitásek

Delegace rozhodčích a delegátů na 5.+ 6. kolo CL SF dne 9.-10.11.2013

A/ datum: 9.11.2013
hala: SH Jilemnice
pořadatel: SK SICO Sportovní centrum Jilemnice
čas 1.utkání: 18.00 hod.
rozhodčí: HAMRNÍK Miroslav, SYRŮČEK Oldřich, TOMÁNEK Rudolf
delegát: NĚMEČEK Jaroslav

21 9.11.2013 18:00 VEGAS Hradec Králové – JEREVAN Slavičín
22 9.11.2013 19:05 SK SICO Jilemnice – JEREVAN Slavičín
23 9.11.2013 20:00 VEGAS Hradec Králové – GIOIA Brno
24 9.11.2013 21:05 SK SICO Jilemnice – GIOIA Brno



B/ datum: 9.11.2013
hala: SH Praha 5 - Radotín
pořadatel: CHEMCOMEX Praha
čas 1.utkání: 15.30 hod.
rozhodčí: ŠTECHMŰLLER Jiří, PŮČEK Vlastimil, HRADIL Jakub
delegát: SUCHÁNKOVÁ Miloslava

25 9.11.2013 15:30 FK ADRIA Nový Bor - VPS NOVABRIK Polička
26 9.11.2013 16:35 CHEMCOMEX Praha - VPS NOVABRIK Polička
27 9.11.2013 17:30 FK ADRIA Nový Bor - FC DRUŽBA Vysoké Mýto
28 9.11.2013 18:35 CHEMCOMEX Praha - FC DRUŽBA Vysoké Mýto



C/ datum: 10.11.2013
hala: SH Český Krumlov
pořadatel: BOMBARĎÁCI Větřní
čas 1.utkání: 13.00 hod.
rozhodčí: HLADÍK Pavel, SÝKORA Pavol, TŮMA Vítězslav
delegát: KREJCAR Ivo

29 10.11.2013 13:00 BOMBARĎÁCI Větřní – SMR Zlín
30 10.11.2013 14:05 BOMBARĎÁCI Větřní – PREMIUM Stonava




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 0:0 (z 0:0)
Sparta - Zlín/Sakali 0:0 (z 0:0)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Sakali - Zlín 6:3 (z 1:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: