ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Pražskou první ligu opanoval celek 1.HFC KOBYLISY .....více v sekci Aktuality



Zprávy komise rozhodčích

 
 

Delegace rozhodčích a delegátů na 9.+ 10. kolo CL SF dne 23.11.2013

zobrazit foto

13.11.2013, 03:04 | vložil: Vladimír Vitásek

Delegace rozhodčích a delegátů na 9.+ 10. kolo CL SF dne 23.11.2013

A/ datum: 23.11.2013
hala: SH Havířov
pořadatel: SC PREMIUM Stonava
čas 1.utkání: 17.00 hod.
rozhodčí: Daněk Roman, Frajt Oldřich, Mikoška Zdeněk
delegát: Belžík Jiří

41 23.11.2013 17:00 SMR PLUS Zlín – VPS NOVABRIK Polička
42 23.11.2013 18:05 SC PREMIUM Stonava - VPS NOVABRIK Polička
43 23.11.2013 19:00 SMR PLUS Zlín – FC DRUŽBA Vysoké Mýto
44 23.11.2013 20:05 SC PREMIUM Stonava - FC DRUŽBA Vysoké Mýto



B/ datum: 23.11.2013
hala: SH Praha 5 - Radotín
pořadatel: FK ADRIA Nový Bor
čas 1.utkání: 15.30 hod.
rozhodčí: Hradil Jakub, Puček Vlastimil, Tománek Rudolf
delegát: Suchánková Miloslava

45 23.11.2013 15:30 CHEMCOMEX Praha - SK SICO Jilemnice
46 23.11.2013 16:35 FK ADRIA Nový Bor - SK SICO Jilemnice
47 23.11.2013 17:30 CHEMCOMEX Praha - VEGAS Hradec Králové
48 23.11.2013 18:35 FK ADRIA Nový Bor - VEGAS Hradec Králové


C/ datum: 23.11.2013
hala: SH České Budějovice, Na Stromovce
pořadatel: BOBMARĎÁCI Větřní
čas 1.utkání: 18.00 hod.
rozhodčí: Hladík Pavel, Petroušek Antonín, Tůma Vítězslav
delegát: Krejcar Ivo

49. 23.11.2013 18:00 BOMBARĎÁCI Větřní – JEREVAN Slavičín
50 23.11.2013 19:05 BOMBARĎÁCI Větřní – GIOIA Brno





Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 0:0 (z 0:0)
Sparta - Zlín/Sakali 0:0 (z 0:0)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Sakali - Zlín 6:3 (z 1:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: