ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Futsal historia se věnuje čtvrtfinále MS v roce 2015 v Bělorusku s Argentinou .....více v sekci Aktuality



Zprávy komise rozhodčích

 
 

Změna delegace rozhodčích dne 16.11.2013

zobrazit foto

13.11.2013, 12:59 | vložil: Vladimír Vitásek

Prohoz rozhodčích mezi Dvorem Králové n.Labem a Vysokým Mýtem
a u turnaje v Pohořelicích Tůma Vítězslav nahrazen Tománkem Rudolfem

A/ datum: 16.11.2013
hala: SH Pohořelice
pořadatel: GIOIA Brno
čas 1.utkání: 16.00 hod.
rozhodčí: HLADÍK Pavel, PETROUŠEK Antonín, TOMÁNEK Rudolf
delegát: BELŽÍK Jiří

31 16.11.2013 16:00 JERAVAN Slavičín - CHEMCOMEX Praha
32 16.11.2013 17:05 GIOIA Brno - CHEMCOMEX Praha
33 16.11.2013 18:00 JERAVAN Slavičín - FK ADRIA Nový Bor
34 16.11.2013 19:05 GIOIA Brno - FK ADRIA Nový Bor



B/ datum: 16.11.2013
hala: SH Dvůr Králové
pořadatel: VEGAS Hradec Králové
čas 1.utkání: 12.00 hod.
rozhodčí: UHLÁR Ivo, MIKOŠKA Zdeněk, FRAJT Oldřich
delegát: VITÁSEK Vladimír

35 16.11.2013 12:00 SK SICO Jilemnice – SMR PLUS Zlín
36 16.11.2013 13:05 VEGAS Hradec Králové – SMR PLUS Zlín
37 16.11.2013 14:00 SK SICO Jilemnice – SC PREMIUM Stonava
38 16.11.2013 15:05 VEGAS Hradec Králové – SC PREMIUM Stonava


C/ datum: 16.11.2013
hala: SH Vysoké Mýto
pořadatel: FC DRUŽBA Vysoké Mýto
čas 1.utkání: 17.00 hod.
rozhodčí: POVOLNÝ Jiří, SAZIMA Josef, PRINZ Zbyněk
delegát: KREJCAR Ivo

39. 16.11.2013 17:00 VPS NOVABRIK Polička - BOMBARĎÁCI Větřní
40 16.11.2013 18:05 FC DRUŽBA Vysoké Mýto - BOMBARĎÁCI Větřní




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: