Králem střelců na Zlínsku je skaštický Zdeněk Konečník .....více v sekci Aktuality

Zprávy

HODNOCENÍ SOUSTŘEDĚNÍ REPRE – Jilemnice !

6.2.2009, 14:07 | vložil: Roman Barilla

Repre 21

Na sraz repre dorazili všichni pozvaní , po celý průběh soustředění nebyl jediný problém ,
přesně dodržovali časový harmonogram soustředění , na stanovené časy chodili s předstihem, tréninkové jednotky absolvovali se zaujetím a přesně plnili úkoly od trenérů . Jediným problémem bylo svalové zranění M.Šťastného v sobotu . Ti kluci naprosto přesně ví , proč tam jsou a koho reprezentují a podle toho se chovají . Je radost s nimi pracovat a je to velká budoucnost sálovky .
Začíná se rýsovat základní kádr , tvoří se parta uvnitř kolektivu , udělali si interní plán pokut ,
zvolili si kapitána, domluvili se , že na příští soustředění , podle nominace , pojedou co nejmenším počtem aut, eventuálně , nominované naberou cestou , aby snížili náklady na soustředění .

Repre 21 – Sico Jilemnice 6 : 7 pol. 3 : 2

Branky : Srkal , Sikora , Weinhart , Had , Rott 2 x
Hráno 2 x 30 minut hrubého času
Trenéři nechali hrát celý kádr , rozdělený do 4 čtyřek , v jedné se střídali Rada se Sikorou . Brankáři se vystřídali všichni tři .Ještě v 50 minutě vyhrávali 5 : 2 , pak dostali 2 góly po individuálních chybách a projevila se v plné nahotě , této věkové kategorie , nezkušenost a psychická labilita a Sico toho náležitě využilo .

Repre 21 - Repre „A“ 3 : 10 pol. 2 : 3

Branky 21 – Srkal 2 x , Sikora
Branky „A“ - Mužík 4 x , Havrda 2 x , Uhlíř , Šafránek , Houška , Hornát
Hráno 2 x 20 minu čistého času
V prvním poločase , trenéři postavili 2 čtyřky , podle mého názoru ty silnější , poločas byl velice vyrovnaný a zvítězilo „A“ díky proměňování svých šancí . Do druhého poločasu stáhli trenéři jednu čtyřku a nasadili 3 - evidentně slabší a postupně vystřídali celý kádr , včetně všech brankářů . U „A“ se projevila zkušenost a jistota v proměňování šancí , v čem zvláště vynikal Mužík , zatímco „21“ nevyužila ani ty největší šance a doplatila na jejich neproměňování výsledkem .

Znovu opakuji – tento kádr „21“ má obrovskou budoucnost a jediné co potřebuje je hrát , hrát , hrát a ještě jednou hrát zápasy , hlavně mezinárodní , aby získal zkušenosti .

Požadavky na VV : 1 ) Další soustředění v měsíci dubnu