ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


V sobotu půjdeme již na čtvrtfinále play-off krajské ligy Zlínského kraje .....více v sekci Aktuality



Zprávy

 
 

Češi odehrají základní skupinu ME v Arbúcies.

| vložil:

10.11.2006
Český národní tým odehraje svoji základní skupinu na VII. ME ve Španělsku ve městě Arbúcies ( na fotce znak města ) nedaleko Girony v provincii la Selva.
První utkání Česká reprezentace odehraje v Arbúcies v úterý 28.11.2006 od 16 hod proti Izraeli a závěrečné utkání odehrají Češi opět v Arbúcies ve čtvrtek 30.11.2006 od 20,30 hod proti Ukrajině.
Přinášíme Vám kompletní program ME s časy a místy konání zápasů VII. ME.

úterý 28/11
Arbúcies - 16,00 Česká republika - Izrael
St.Coloma- 18,30 slavnostní zahájení VII.ME
St.Coloma- 20,00 Bělorusko - Baskicko
Arbúcies - 21,00 Rusko - Austrálie
St.Hilari- 21,00 Katalánsko-Velká Británie

středa 29/11
Arbúcies - 18,30 Belgie - Austrálie
St.Coloma- 20,00 Norsko - Baskicko
St.Hilari- 20,00 Itálie - Velká Británie
Arbúcies - 20,30 Ukrajina - Izrael

čtvrtek 30/11
Arbúcies -18,30 Rusko - Belgie
St.Coloma- 20,00 Bělorusko - Norsko
St.Hilari- 20,00 Katalánsko - Itálie
Arbúcies - 20,30 česká republika - Ukrajina

pátek 1/12
čtvrtfinále
18,30 1.místo 1.skupina – 2.místo 2.skupina (A) /SANT HILARI/
20,30 2.místo 1.skupina – 1.místo 2.skupina (B) /SANT HILARI/

18,30 1.místo 3.skupina – 2.místo 4.skupina (C) /ARBUCIES /
20,30 2.místo 3.skupina – 1.místo 4.skupina (D) /ARBUCIES/

18,30 3.místo 1.skupina - 3.místo 2.skupina (E) /STA COLOMA/
20,30 3.místo 3.skupina – 3.místo 4.skupina (F) /STA COLOMA/

sobota 2/12
semifinále a zápasy o pořadí

Zápas o 11.místo
10,00 poražený zápasu E – poražený zápasu F /SANT HILARI/

Zápas o 9.místo
10,00 vítěz zápasu E – vítěz zápasu F /ARBUCIES/

12,00 poražený zápasu B – poražený zápasu D (G) /ARBUCIES/
12,00 poražený zápasu A – poražený zápasu C (H) /SANT HILARI/

Semifinále 1
18,30 vítěz zápasu A – vítěz zápasu C /STA COLOMA/

Semifinále 2
20,30 vítěz zápasu B – vítěz zápasu D /STA COLOMA/

neděle 3/12
utkání o konečné pořadí

Zápas o 7.místo
11,30 poražený zápasu G – poražený zápasu H /SANT HILARI/

Zápas o 5.místo
11,30 vítěz zápasu G – vítěz zápasu H /ARBUCIES/

Zápas o 3.místo
16,00 poražený semifinále 1 – poražený semifinále 2 /STA COLOMA/

Finále
18,00 vítěz semifinále 1 – vítěz semifinále 2 /STA COLOMA/

20,00 slavnostní zakončení šampionátu
v Santa Coloma de Farners




Celostátní liga 2019/2020
1. CHEMCOMEX Praha    32
2. VPS NOVABRIK Polička   23
3. Futsal Zlín   23
4. AC Sparta Praha   19
5. BOMBARĎÁCI Větřní   16
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   13
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   3
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: