ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Čeští rozhodčí na mezinárodní scéně - Oldřich Frajt .....více v sekci Aktuality


zpět

HODNOCENÍ ÚČASTNÍKŮ VII. ME ve Španělsku 2006
trenérem Alešem Štorcem

O každém něco:
Hekera Aleš 29.11.1975
- Heky je velice zkušený gólman, který s námi absolvoval všechny poslední vrcholné akce. I zde podával velmi kvalitní výkony a dobře snášel vzrůstající konkurenci na tomto postu. Vypadá to, že máme specialistu i na penalty a 9-metrové kopy. Oceňuji i jeho dobrou povahu a oblíbenost v týmu.
 
Klíma Jan 15.10.1970
- Klímič dokázal, že je považován za jednoho z nejlepších brankářů v Evropě v halovém fotbalu vůbec. Chytal velmi spolehlivě, využíval v dostatečné míře jeho kvalitní hru nohama, myslím, že tento sport dlouho neviděl takto efektivně kličkujícího gólmana. Prokazoval, že je uznávanou osobností a myslím, že ho parta vzala za svého.
 
Šilhán Pavel 12.09.1968
- Pafka do hry nakonec nezasáhl, ale na tréninku dokazoval, že na tomto postu máme velkou sílu. Jak jsem řekl na turnaji, každý z našich gólmanů by byl hvězdou v jiných týmech. Jsem rád, že byl Pavel s námi, pomáhal mladším, “dělal“ kabinu a nebál bych se ho postavil kdykoliv do brány.
 
Dorozlo David 25.04.1984
- milé překvapení turnaje, Dave jel s námi především nabírat zkušenosti, nakonec byl velmi platným a využívaným hráčem. Proti Norsku dal dva góly, hru hodně oživil, pracoval na hřišti pro tým a já doufám, že to je naše světlá perspektiva do budoucna.
 
Goj Jaroslav 17.03.1976
- Jarda měl těžkou pozici už v tom, že jsem bral s sebou dva typické pivoty, přičemž tento styl hry používáme jen někdy proti určitému soupeři a jen v určitých fázích utkání. Jeho rvavý styl jsme nejlépe využili v semifinále proti Rusku, kde odvedl dobrou práci, dal gól a bojoval pro tým.
 
Macek Filip 05.10.1981
- Máca je pro mě velmi milé překvapení turnaje. Vím, že je to platný hráč v lize, ale vyčítal jsem mu časté předstírání faulů a následné rozčilování. Na turnaji byl pro mě jeden z nejlepších hráčů, plnil pokyny, dával góly, bojoval pro tým, poctivě bránil. Hodně vylepšil kondici a pokud bude takto pokračovat, chtěl bych na něm hodně stavět.
 
Miczka Roman 25.10.1979
- Romek je poměrně nový hráč v repre týmu. Velmi inteligentní na hřišti, dirigoval hru druhé čtveřice, nebezpečný ve výpadech, dal dva krásné góly Norsku. Přestože měl problémy s třísly, splnil mé očekávání a chtěl bych, aby pokračoval ve stejně kvalitní hře i do budoucna.
 
Neuman Ondřej 07.07.1980
- Nojmiče znám dobře a dlouho a byť neměl super formu před turnajem, věřil jsem mu a on mě nezklamal. V těžkém úvodním zápase uplatnil zkušenosti a byl naším nejlepším hráčem, dal dva góly a další připravil. Je to jeden z nejlépe vybavených hráčů po stránce techniky, chce to jen víc se tlačit do zakončení, zjednodušit hru a častěji střílet.
 
Rajnoch Daniel 22.09.1974
- Rajny je zkušenost sama, navíc měl velkou motivaci ukázat se na mezinárodní scéně, že má pořád velkou kvalitu. Byl to jeden z našich nejvytíženějších hráčů, nasazovali jsme ho často, dirigoval hru celého týmu, dával důležité góly, spolehlivě bránil. Ve druhé půli semifinále proti Rusku mu začaly docházet síly a byl u dvou obdržených gólů, ale objektivně řečeno v 6 dnech 6 utkání a ještě často nasazovaný…. Jsem velmi rád, že ho mám v týmu!
 
Stojaník Ondřej 24.08.1979
- Stojan má podle mě největší předpoklady být nejkomplexnějším hráčem sálovky v ČR. Má vše co je třeba, výborný pohyb, dobrou kondici, techniku, ovládá střelbu oběma nohama. Jen občas zapomíná na taktické pokyny, signály a prostě dané věci. Ale myslím, že to odstraníme a že mu jeho elán a zaujetí do sálovky vydrží. Česká repre Stojana moc potřebuje!
 
Šafránek Ondřej 04.05.1982
- Šafi je další hráč, kterého velmi dobře a dlouho znám. Začátek turnaje jsem ho nenasazoval, jelikož doléčoval zranění, ale věděl jsem, že jeho čas přijde. Strašně platný hráč do ofenzívy i pro bránění. Mám jeho styl hry rád, dodržuje domluvené věci, je platný při signálech. Při jeho mládí byl na všech posledních důležitých akcích a doufám, že nadále bude. Jeho výkon gradoval proti Belgii o 3. místo, kde dal dva góly, na další nahrál a byl v tomto zápase naším nejlepším hráčem.
 
Šmeral Petr 11.08.1975
- Šmery je bojovník, hecíř týmu. Není překvapení, že si ho tým vybral jako zástupce kapitána. Na hřišti zodpovědný, s dobrým tahem na bránu, výbornou střelou i poctivým bráněním. Také jemu ke konci docházely síly, ale bylo to především zmíněným programem turnaje. V úvodním zápase dal dva góly, jinak byl celý turnaj důležitý článek týmu.
 
Šnídl Petr 25.11.1978
- Jsem moc rád, že jsem Šnídláka přivedl do sálovky a je jeho zásluha, že se dostal mezi vyvolené. Má vynikající střelu, skvěle krytí míče, smysl pro kombinaci a dodržuje taktické pokyny. V zápase proti Izraeli bravurně zakončil samostatný nájezd. Byl velmi vytíženým naším hráčem, skvěle zapadl do party a velmi dobře se s ním pracuje. Pokud bude nadále takto přistupovat k sálovce, měl by se stát jedním z klíčových hráčů.
 
Uhlíř Tomáš 09.02.1978
- Uhlík se stal kapitánem tohoto týmu, přestože jsme mu hodně měnili spoluhráče ze čtyřky, vždy se přizpůsobil a byl tahounem týmu. Hodně poctivě hrál dozadu, byl koncovým hráčem standardních situací, především rohů a v zápase o medaili 20 sekund před koncem rozhodl jako správný kapitán, že tento tým poveze domů medaili. Jeho kvalitní hru ocenil pořadatel turnaje titulem pro nejlepšího hráče ME.

 
Jinak velké poděkování a myslím, že opravdu kvalitní práci odvedl:
Masér Pavel Koubek – závidím nynějším repre hráčům péči, kterou mají, pravidelné masáže, každou rýmu jsme řešili odborně, což nebylo za mých hráčských časů pravidlem… Pavle, díky!
 
Vedoucí týmu Šárka Zubíčková – z mého pohledu, kdyby každý odvedl kus takovéto práce pro českou sálovku, tak jsme o kus dále. Starala se poctivě o naše ovečky, jako správná vedoucí týmu zařídila vše potřebné. Šárko, díky!
 
Šéfové týmu Milan Semmler a Petr Koseček - za příkladný kontakt s Evropou, naladění přátelských vazeb s ostatními týmy, upevňování pozic České republiky a zajišťování vše potřebného pro naše hráče. Milane a Petře, díky!
 
Můj asistent Roman Pich – nervoval se stejně jako já, zvládl svojí roli velmi dobře, úspěšně sestavoval tým, který vítězil… Romane, díky!
 
Na závěr chci jen poznamenat, že jsem maximalista a současný úspěch je příjemný, ale konec chválení (máme i řadu nedostatků, na kterých je třeba pracovat), začíná příprava na MS 2007, boj o nominaci, pro všechny stejná startovní čára, příprava na kvalitní soupeře z J. Ameriky a chci jako 3. tým z Evropy uspět i mezi absolutní špičkou v tomto sportu!
 
Všem hezké Vánoce a po Novém roce začínáme znovu.
Srpen MS 2007 v Argentině je výzva!!!!!

 
 

 
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: