ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Belgický pohár v sálovém fotbalu již zná svůj los .....více v sekci Aktuality


zpět

28. 11. 2006
16:00 Anta Coloma ČR - Baskicko skupina 1 7 - 0
20:00 Santa Coloma Norsko - Izrael skupina 1 3 - 1
21:00 Arbúcies Rusko - Austrálie skupina 2 18 - 0
21:00 Sant Hilari Katalánsko - Sv.Helena skupina 3 3 - 3
 
29. 11. 2006
16:00 Santa Coloma ČR - Izrael skupina 1 3 - 0
20:00 Santa Coloma Norsko - Baskicko skupina 1 7 - 6
20:00 Sant Hilari Itálie - Sv. Helena skupina 3 2 - 3
20:30 Arbúcies Belgie - Austrálie skupina 2 10 - 1
 
30. 11. 2006
16:00 Santa Coloma Baskicko - Izrael skupina 1 4 - 1
20:00 Santa Coloma ČR - Norsko skupina 1 5 - 2
20:00 Sant Hilari Katalánsko - Itálie skupina 3 5 - 1
20:30 Arbúcies Rusko - Belgie skupina 2 7 - 2
 
01. 12. 2006
18:30 Sant Hilari ČR - Italie (A) čtvrfinále 5 - 2
20:30 Sant Hilari Norsko - Belgie (B) čtvrfinále 3 - 6
18:30 Arbúcies Rusko - Sv. Helena (C) čtvrfinále 11 - 0
20:30 Arbúcies Katalánsko - Baskicko (D) čtvrfinále 1 - 0
20:00 Santa Coloma Izrael - Austrálie o 9.-10. místo 15 - 1
 
02. 12. 2006
12:00 Sant Hilari Norsko - Baskicko (E) semifinále 5-8 6 - 3
12:00 Arbúcies Italie - Sv. Helena (C) (F) semifinále 5-8 6 - 5
18:30 Santa Coloma ČR - Rusko (G) semifinále 1-4 1 - 5
20:30 Santa Coloma Belgie - Katalánsko (D) (H) semifinále 1-4 3 - 3 P(2-3)
 
03. 12. 2006
10:00 Sant Hilari Baskicko - Sv. Helena o 7.-8. místo 7 - 9
10:00 Arbúcies Izrael - Austrálie o 9.-10. místo 8 - 1
12:00 Sant Hilari Norsko - Italie o 5.-6. místo 11 - 6
16:00 Santa Coloma ČR - Belgie o 3.-4. místo 4 - 3
18:00 Santa Coloma Katalánsko - Rusko finále 1 - 3



Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: