ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Belgický mistr As City Facade Schaerbeek se utká v přípravě s francouzským celkem Bethune futsal .....více v sekci Aktuality




MS v sálovém fotbalu – futsalu

1. MS v Brazílii - 1982
1. Brasilie
2. Paraguay
3. Uruguay
...
5. Česká republika

2. MS ve Španělsku - 1985
1. Brasilie
2. Španělsko
3. Paraguay
...
6. Česká republika

3. MS v Austrálii - 1988
1. Paraguay
2. Brasilie
3. Španělsko
...
8. Česká republika

4. MS v Itálii - 1991
1. Portugalsko
2. Paraguay
3. Brasilie
...
8.Česká republika

5. MS v Argentině - 1994
1. Argentina
2. Columbie
3. Uruguay
...
13. Česká republika

6. MS v Mexiku - 1997
1. Venezuela
2. Uruguay
3. Brasilie
...
9. Česká republika

7. MS v Bolívii - 2000
1. Kolumbie
2. Bolívie
3. Argentina
...
ČR se z ekonomických důvodů nezúčastnila

8. MS v Paraguay - 2003
1. Paraguay
2. Kolumbie
3. Bolívie
4. Peru
...
9. Česká republika
 


9. MS v Argentině - 2007
1. Paraguay
2. Argentina
3. Kolumbie
4. Peru
5. Česká republika
6. Bolívie
7. Belgie
8. Ekvádor
9. Rusko
10. Uruguay
11. Kostarika
12. Kanada
13. Katalánsko
14. Chile
15. Norsko
16. Venezuela


 

ME v sálovém fotbalu – futsalu


1. ME ve Španělsku (Madrid) – 1988
1. Portugalsko
2. Španělsko
3. ČSSR

2. ME v Portugalsku (Porto) – 1990
1. Portugalsko
2. ČSFR
3. Španělsko

3. ME v Portugalsku – 1993
Vzhledem k odmítnutí pořadatelství Moldávií byl třetím mistrem Evropy dodatečně vyhlášen „Pohár národů“, kterého se ČR nezúčastnila.

4. ME v Maroku – 1995
1. Slovensko
2. Maroko
3. Rusko
4. Česká republika

5. ME na Slovensku – 1998
1. Rusko
2. Španělsko
3. Slovensko
4. Česká republika

6. ME v Rusku – 2001
Zrušeno z důvodů události dne 11. 9. 2001 v New Yorku.

6. ME v Bělorusku - 2004
1. Bělorusko
2. Česká republika
3. Rusko
4. Ukrajina
5. Belgie
6. Armenie
7. Katalánsko
8. Norsko

7. ME ve Španělsku - 2006
1. Rusko
2. Katalánsko
3. Česká republika
4. Belgie




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   30
3. AC Sparta Praha   26
4. FK Adria Kladno   24
5. Futsal Zlín   24
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   19
7. SK SICO SC Jilemnice   18
8. BOMBARĎÁCI Větřní   14
9. Amor Vyškov   12
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 4:1 (1:1)
O 3- místo:
Polička - Adria 2:1 (0:0)
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 3:1 (body 6:0)
Polička - Sparta 0:1 (body 3:6)
Čtvrfinále:
Chemcomex - Vetřní 1:0 (z 2:0)
Polička - Jilemnice 4:1 (z 2:0)
Sparta - Sakali 3:2 (z 2:1)
Kladno - Zlín 4:3(p) (z 2:1)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2018/19
Skupina A
Skupina B
Play Off

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: