ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Čeští rozhodčí na mezinárodní scéně - Oldřich Frajt .....více v sekci Aktuality


zpět

Reprezentační soustředění v Brumově ve dnech 26. - 28.5. 2006


26.5.2006 hala Bojkovice

Domácí:

 

Hosté:

Reprezentace "A"

3 : 2 (2 : 1)

Reprezentace "23"

Branky:

 

Branky:

07:40 Tomáš Uhlíř   16:36 Václav Houška
10:36 Tomáš Uhlíř   32:23 Zdeněk Otava
27:44 Filip Macek      

Chyby a tresty:

 

Chyby a tresty:

Chyby: 6   Chyby: 4
Žluté karty: 1   Žluté karty: 0
     

Sestava:

 

Sestava:

Hekera Aleš, Buksa Tomáš, Šafránek Ondřej, Miczka Roman, Uhlíř Tomáš, Macek Filip, Neumann Ondřej, Šmeral Petr, Hnilo Tomáš, Beňo Zdeněk, Šilhán Pavel.
 
  Soukeník Ondřej, Vojáček Lumír, Kneifl Zdeněk, Polomský Miroslav, Houška Václav, Hundák Martin, Šuráň Jiří, Dorozlo David, Otava Zdeněk, Zvoníček Martin, Dittrich Ondřej.
 
trenér: Štorc Aleš   trenér: Pich Roman


27.5.2006 SC Radostova Luhačovice

Domácí:

 

Hosté:

Reprezentace "A"

8 : 2 (1 : 0)

Reprezentace "23"

Branky:

 

Branky:

3:07 Ondřej Šafránek   23:07 Jiří Šuráň
21:58 Tomáš Hnilo   30:34 Václav Houška
24:09 Tomáš Hnilo      
26:12 Ondřej Šafránek      
30:26 Tomáš Uhlíř      
30:54 Ondřej Šafránek      
33:20 Ondřej Neumann      
39:14 Tomáš Hnilo      

Chyby a tresty:

 

Chyby a tresty:

Chyby: 7   Chyby: 9
Žluté karty: 0   Žluté karty: 1
    24min. Houška Václav

Sestava:

 

Sestava:

Hekera Aleš, Šafránek Ondřej, Uhlíř Tomáš, Neumann Ondřej, Šmeral Petr, Hnilo Tomáš, Beňo Zdeněk, Šilhán Pavel.

 
  Soukeník Ondřej, Kneifl Zdeněk, Polomský Miroslav, Houška Václav, Hundák Martin, Šuráň Jiří, Dorozlo David, Otava Zdeněk, Dittrich Ondřej.
 
trenér: Pich Roman   trenér: Štorc Aleš




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: