ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Rozhovor s reprezentačním trenérem Alešem Štorcem .....více v sekci Aktuality



Champions League
 



XXVIII Champions League 2019 - Sarajevo, Bosna and Hercegovina

1.ZAMM mC SARAJEVO (Bosnia and Herzegovina)
2.TORPEDO MAMI MOSCOW(RUSSIA)
3.VPS Novabrik Policka (Czech Republic)
3 Spartak Moscow (Russia)
5. BLACK PANTHERS (France)
6. PUGET FUTSAL (France)



XXVII Champions League 2018 - Prague, Czech Republic

1.TORPEDO MAMI MOSCOW(RUSSIA)
2.VOLGA SARATOV (RUSSIA)
3.Chemcomex Praha (Czech Republic)
3.VPS Novabrik Policka (Czech Republic)
5.Sojuz Energo Bobrujsk ((Belarus)
6.JEZIDY Rjazaň (Russia)
7.ASSOCIATION FUTSAL PUGET (France)
8.LUND FUTSAL (Norway)
9.ASSOCIATION DRACÉNOISE FUTSAL (France)



XXVI Champions League 2017 - Rimini, Italy

1.VOLGA SARATOV (RUSSIA)
2.TORPEDO MAMI MOSCOW(RUSSIA)
3.VPS Novabrik Policka (Czech Republic)
4. TICIANIA NOVARA
5.AMANAT ASTANA (KAZAKHSTAN)
5.RUSSLAND (RUSSIA)
7.LAINATE FUTSAL (ITALY)
7.OHALO TEL AVIV (ISRAEL)
9.KSI VOLVO 240 (NORWAY)
9.SMR futsal Zlin (Czech Republic)
11.Team Ticino Lugano (SWISS)
11.Calcio a 5 Rimini Soccer (ITALY)



XXIV Champions League 2016 - Lloret de Mar, Catalonia

1.VOLGA SARATOV (RUSSIA)
2.AMANAT (KAZAKHSTAN)
3.SMR futsal Zlin (Czech Republic)
3.C.F. ESPLAIS (CATALONIA)
5.TABERNA DE PRAGA FUTSAL (BASQUE COUNTRY)
5.USR FUTSAL (FRANCE)
5.PAPARAZZI ALELLA (CATALONIA)
5.Chemcomex Prague (Czech Republic)
9.LAINATE FUTSAL (ITALY)
10. TOMSHIN (ISRAEL)



XXIV Champions League 2015 - Valtice, Czech Republic

1.Lipino Zilina (Slovakia)
2.Chemcomex Prague (Czech Republic)
3.FK Volga Saratov (Russia)
3.SMR futsal Zlin (Czech Republic)
5.Torpedo MAMI Moscow (Russsia)
5.VPS Novabrik Policka (Czech Republic)
5.AIST Pinsk (Belarus)
5.Marcouville City futsal (France)
9.Gioia B2Balance Brno (Czech Republic)
9.Alella FS (Catalonia)
9.CF Esplais CastellĂł DEmpuries (Catalonia)
9.USR futsal Chateau - Renault (France)



XXIV Champions League - 2014 Lloret de Mar, Catalonia

1. Chemcomex Prague (Czech Republic)
2. Dinamo Moscow (Russia)
3. VPS Novabrik Policka (Czech Republic)
3. Volga Saratov (Russia)
5. Electricidad Jolma (Basque)
5. Conforsa Rippol(Catalonia)
5. CF Esplais (Catalonia)
5. WestWing Bergen Futsal(Norway)
9. Vinos Timillar FS(Spain)
10.Aquarel CS Marqueville(France)
11.Hoellen Futsal (Norway)
12.Black Panters (France)



XXIII Champions League - 2013 Gomel, Belarus

1. VRZ Gomel(Belorussia)
2. Dinamo Moscow (Russia)
3. Chemcomex Prague (Czech Republic)
3. Ohrana-Dinamo Minsk (Belarus)
5. - 6.SQ.BY Minsk (Belarus) and SKA ( Russia)
7.- 8.Romorantin (France) and Stork (Latvia)
9.- 10.Knorpel (Israel) and Flash (France)
11.- 12.Dinamo-Dniester (Moldova) and Comforsa Ripoll (Catalonia)



XXII Champions League - 2012 Otrokovice, Czech Republic

1. VRZ Gomel (Belorussia)
2. Chemcomex Prague (Czech Republic)
3. SMR plus Zlin (Czech Republic)
3. Volga Saratov (Russsia)
5. Spartak Moskva (Russia)
6. Lipino Zilina (Slovakia)
7. EFS Comforsa Ripoll (Catalonia)
8. VHBA Vauvert (France)
9. Rogaland Stavanger (Norway)
10. Viribus Napoli (Italy)
11. LK KSI Kristiansand (Norway)



XXI Champions League - 2011 Svetlogorsk, Russia

1. Spartak Moscow (Russia)
2. Chemcomex Prague (Czech Republic)
3. DADDY Kaliningrad (Russia)
4. Belkommunmash Minsk (Belarus)
5. PREMIUM Stonava (Czech Republic)
6. FC Busel (Latvia)
7. Bastia Futsal (France)
8. Stavanger Futsal (Norge)


XX Champions League - 2010 Minsk, Belarus

1. Podvodnik Jaroslavl (Russia)
2. Belkommunmash Minsk (Belarus)
3. Dinamo Moscow (Russia)
4. Okhrana Minsk (Belarus)
5. Taganskij Rjad Ekaterinburg (Russia)
6. Alany Tsinkhval (South Osetia)
7. VPS Novabrik Policka (Czech Republic)
8. CFS La Garriga (Catalonia)
9. UFT Boulogne (France)
10. IOF Oslo (Norge)

XIX Champions League - 2009 Primorsko, Bulgaria

1.Dinamo Moscow (Russia)
2. Chemcomex Prague (Czech Republic)
3. Zorkij Krasnogorsk (Russia)
4. VRZ Gomel (Belarus)
5. TDE Espardenya Masquefa (Catalonia)
6. Frage Trencin (Slovakia)
7. Beaucaire Futsal (France)
8. CEZ Razpredelenie (Bulgaria)

XVIII European Cup of Champions club - 2008 Albena, Bulgaria

1. Dinamo Moskva (Russia)
2. T.R. Ekaterinburg (Russia)
3. Ochrana Minsk (Belarus)
4. Dinamo Donbas (Ucraine)
5. Comforsa Ripoll (Catalonia)
6. Nadim Sofia (Bulgaria)
7. Premium Stonava (Czech Republic)
8. Carqueinanne (France)

XVI Champions League - 2007 Antalya, Turkey

1. Dinamo Moscow (Russia)
2. Donbas Doneck (Ucraine)
3. VITBA Vitebsk (Belarus)
4. Sant Pau Seguries (Catalonia)
5. Chemcomex Prague (Czech Republic)
6. Baltic futsal London (England)

XV - Champions League - 2006 Torrevieja, Spain

1. KONCENTRAT Nerjunri (Russia)
2. PROMOCIONES Cartagena (Spain)
3. CE BRASIL Barcelona (Catalonia)
3. VPS NOVABRICK Policka (Czech Republic)
5. Solo Electric Sydney (Australia)

XIV - European Cup of Champion Clubs - 2005 Luhacovice, Czech Republic

1. ALMAZ Mirnyj (Russia)
2. JEREVAN Slavicin (Czech Republic)
3. REFORDENIA Alicante (Spain)
4. FK Sant Pau de Seguries (Catalonia)
5. Cernomorec Malorecensk (Ucraine)
6. Ellolast Novolukoml (Belarus)

XIII - European Cup of Champion Clubs - 2004 Solnechnogorsk, Russia

1. ALMAZ-ALROSA Mirny (Russia)
2. ELLAST Novolukoml (Belarus)
3. CHEMCOMEX Prague (Czech Republic)
4. SHTURM Yalta (Ucraine)
5. SANTANA Lisboa (Portugal)

XII - European Cup of Champion Clubs -2003 Moscow, Russia


1. DINAMO Moscow (Russia)
2. ALMAZ-ALROSA Mirnyj (Russia)
3. SLOV-MATIC Bratislava (Slovakia)
4. REFORDENIA Denia (Spain)
5. JEREVAN Slavichin (Czech Republic)
6. SPARTAK UNIVERSITET Vitebsk (Belarus)

XI - European Cup of Champion Clubs -2002 Kosice, Slovakia

1. SPARTAK Moscow (Russia)
2. SPARTAK Vitebsk (Belarus)
3. IZOLEX Kosice (Slovakia)
4. TEGAMAR Badajoz (Spain)
5. CHEMCOMEX Prague (Czech Republic)
6. LOMBARDIA (Italy)

X - European Cup of Champion Clubs - 2001 Moscow, Russia

1. VORTO-SPARTAK-2 Moscow (Russia)
2. ENERGETIK NOVOLUKOML (Belarus)
3. ALMAZ Mirnyj (Russia)
4. MEDVEDI OLYMPIA Hostice (Czech Republic)
5. IZOLEX Kosice (Slovakia)
6. AFB BOUDEME Martigues (France)

European Cup of Champion Clubs - 2000 (Not held)

IX - European Cup of Champion Clubs - 1999 Ibiza, Spain

1. ALMAZ ALROSA Mirnyj (Russia)
2. FJ ANTUNES Lasa (Portugal)
3. GASIFRED AT Ibiza (Spain)
4. ATLANT Minsk (Belarus)
5. SK SICO Jilemnice (Czech Republic)
6. PERPETUUM Bratislava (Slovakia)
7. ALLIANCE (Belgium)
8. MISTRAL Grenoble (France)

VIII - European Cup of Champion Clubs - 1998 Sousel, Portugal

1. G.D. 1 DE MAIO Barreiro (Portugal)
2. SPARTAK Moscow (Russia)
3. IZOLEX-BRAZIL Kosice (Slovakia)
4. TEISSEIRE Grenoble (France)

VII - European Cup of Champion Clubs - 1997 GuimarĂĄes, Portugal

1. FJ ANTUNES-LASA (Portugal)
2. CD PALICRISA Badajoz (Spain)
3. KONCENTRAT Yakutia (Russia)
4. AFB BOUDEME Martigues (France)
5. IZOLEX-BRAZIL Kosice (Slovakia)
6. POZEMY STAVBY Prerov (Czech Republic)
7. ENERGETIK Vitebsk (Belarus)
8. PLASTIK-SHERIFF Tiraspol (Moldavia)

VI - European Cup of Champion Clubs - 1996 Havirov, Czech Republic

1. PD SENICA (Slovakia)
2. POLIGRAN Moscow (Russia)
3. BAT Havirov (Czech Republic)
4. ATLANT Minsk (Belarus)
5. PALICRISA Badajoz (Spain)
6. BOUDEME Martigues (France)

V - European Cup of Champion Clubs - 1995 Puerto de Santa Maria, Spain


1. PUERTO SANTA MARIA Hogarsur (Spain)
2. BELOMAR Losboa (Portugal)
3. SPARTAK Moscow (Russia)
4. PD SENICA (Slovakia)
5. PLASTIK Tiraspol (Moldavia)
6. MISTRAL Grenoble (France)
7. MIKESKA Ostrava (Czech Republic)
8. SPORTING TURRO Milan (Italy)
9. LOKOMOTIV Vitebsk (Belarus)

IV - European Cup of Champion Clubs - 1994 Cadiz, Spain

1. CORREIO da MANHA Lisboa (Portugal)
2. C.P. VIRGILI de CADIZ (Spain)
3. POLIGRAN Moscow (Russia)
4. BAT Havirov (Czech Republic)
5. GLASSIG Kosice (Slovakia)
6. MISTRAL Grenoble (France)
7. AGRO Kishinev (Moldavia)
8. R.H. BROWN SPORT (England)

III - European Cup of Champion Clubs - 1993 Palma de Mallorca, Spain

1. CORREIO da MANHA Lisboa (Portugal)
2. BUADES ELECTRICISTA (Spain)
3. P.D. SENICA (Slovakia)
4. BAT Havirov (Czech Republic)
5. ALMAZ Mirny (Russia)
6. A.S.P.T.T. CANNES (France)
7. DANYPEL MILANO FUTSAL (Italy)
8. R.H. BROWN SPORT (England)

II - European Cup of Champion Clubs - 1992 Setubal/Lisboa, Portugal

1. JAEN F.S. OLIVA SECAVI Jaen (Portugal)
2. ESTRELAS da AVENIDA Lisboa (Portugal)
3. MAJA SENICA Bratislava (Slovakia)
4. ALMAZ ALROSA Mirny (Russia)
5. HARGITA FUTSAL BUDAPEST (Hungary)
6. A.S.P.T.T. CANNES (France)
7. G.S. DANYPEL MILANO (Italy)

I - European Cup of Champion Clubs - 1991 Jaen, Spain

1. JAEN F.S. OLIVA SECAVI Jaen (Portugal)
2. CORREIO da MANHA Lisboa (Portugal)
3. KOSMOS BAT Havirov (Czech Republic)
4. MAYAK Tallinn (USSR)
5. HAR-YAM HAIFA (Israel)
6. IDEA TOURS (Hungary)
7. A.S.MILANO (Italy)
8. COLNE SPORT (England)
9. TRINITE FUTSAL (France)



 



Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   30
3. AC Sparta Praha   26
4. FK Adria Kladno   24
5. Futsal Zlín   24
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   19
7. SK SICO SC Jilemnice   18
8. BOMBARĎÁCI Větřní   14
9. Amor Vyškov   12
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 4:1 (1:1)
O 3- místo:
Polička - Adria 2:1 (0:0)
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 3:1 (body 6:0)
Polička - Sparta 0:1 (body 3:6)
Čtvrfinále:
Chemcomex - Vetřní 1:0 (z 2:0)
Polička - Jilemnice 4:1 (z 2:0)
Sparta - Sakali 3:2 (z 2:1)
Kladno - Zlín 4:3(p) (z 2:1)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2018/19
Skupina A
Skupina B
Play Off

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: