ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Děčínský deník - Sálovkáři Varnsdorfu jasně ovládli krajský pohár .....více v sekci Aktuality



European Cup of Veterans 40+
 

X - European Championship - Veterans 40+ - 2017, Stolbci (Belorus)


1. Bobri Minsk(Belarus)

2. Neman Stolbci (Belorus))

3. SK Jilove (Czech Republic)

4. BT Jezek Prague (Czech Republic)

5. Nemiroff (Israel)

IX - European Championship - Veterans 40+ - 2016, Lloret Del Mar (Catalonia)


1. SC Premium Stonava (Czech Republic)

2. SK Jilove (Czech Republic)

3. Bobri Minsk(Belarus)

4. Lloret Esportui (Catalonia)

5. FK Adria Dobric (Czech Republic)

6. Rapid Los Calimeros (Belgium)

VIII - European Championship - Veterans 40+ - 2015, Lloret Del Mar (Catalonia)


1. Bobri Minsk(Belarus)

2. SK Jilove (Czech Republic)

3. Nemiroff (Israel)

3. BT Jezek Praga (Czech Republic)

5. Rapid Beernem (Belgium)

6. Vykov Ceske Budejovice (Czech Republic)

7. ACSI Bergamo (Italy)

VII - European Championship - Veterans 40+ - 2014, Santa Sofia (Italy)


1. Slovmatic Braislava (Slovakia)

2. Vykov Ceske Budejovice (Czech Republic)

3. Nemiroff (Israel)

3. Bobri (Belorus)

5. SK Jilove (Czech Republic)

6. Veterani Praha (Czech Republic)

7. CPS Stezzano (Italy)

8. Metalist (Ucraine)



VII - European Championship - Veterans 40+ - 2013, Platja se Aro (Spain)


1. Vykov Ceske Budejovice (Czech Republic)

2. Daddy Kaliningrad (Russia)

3. Veterani Praha (Czech Republic)

4. Dynamo Moscow (Russia)

5. Nemiroff (Israel)

6. Global Platja de Aro (Catalonia)



VII - European Championship - Veterans 40+ - 2012 40+ - 2012, Venstpils (Latvia)


1. Veterans Venstpils (Latvia)

2. Vykov Ceske Budejovice (Czech Republic)

3. Veterani Praha (Czech Republic)

4. Istoky Alusta (Ucraine)



VI - European Championship - Veterans 40+ - 2011, Alushta, Ucraine


1. Vykov Ceske Budejovice (Czech Republic)

2. Istoky Alusta (Ucraine)

3. Veterani Praha (Czech Republic)

4. ANAPA (Russia)


V - European Championship - Veterans 40+ - 2010, Albena, Bulgaria


1. Odessos Varna (Bulgaria)

2. Vykov Ceske Budejovice (Czech Republic)

3. Veterani Praha (Czech Republic)

4. Torpedo (Russia)


IV - European Championship - Veterans - 2009, LLoret de Mar, Catalonia


1. Torpedo Vladimir (Russia)

2. Zorkij Krasnogorsk (Russia)

3. Vykov Ceske Budejovice (Czech Republic

4. Veterani Praha (Czech Republic)

5. Futsal LLivia (Catalonia)



III - European Championship - Veterans 40+ - 2008, Prague, Czech Republic


1. Vykov Ceske Budejovice (Czech Republic)

2. Almaz Alrosa (Russia)

3. Zorkij (Russia)

4. Veterani Praha (Czech Republic)

5. Hadera (Israel)

6. Futsal LLivia (Catalonia)


II - European Championship - Veterans - 2007, Lloret del Mar , Catalonia


1. ZORKIJ Krasnogorsk (Russia)

2. VETERAN Prag (Czech Republic)

3. KAN Ricardo (Catalonia)

4. VETERAN (Israel)


I - European Championship - Veterans 40+ - 2005, Kaliningrad, Russia


1. Almaz-Alrosa (Russia)

2. Kaliningrad (Russia)

3. Veterani Prag (The Czech Republic)

4. Vodnik (Ukraine)

  




 



Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    32
2. VPS NOVABRIK Polička   30
3. Futsal Zlín   24
4. FK Adria Kladno   21
5. AC Sparta Praha   20
6. SK SICO SC Jilemnice   18
7. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
8. BOMBARĎÁCI Větřní   14
9. Amor Vyškov   12
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: