ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


VIDEO: Z ME v roce 1995 v Maroku si čeští futsalisté přivezli bramborové medaile, titul získalo překvapivě Slovensko .....více v sekci Aktuality



European Cup of Veterans 50+
 



VII - European Championship - Veterans 50+ - 2018, LLoret de Mar, Spain

1. Vykov Ceske Budejovice (Czech Republic)

2. Metrostroj Minsk (Belorus)

3. Veterani Prague (Czech Republic)

3. Armada Uray (Russia)

5. Zaporozhie (Ucraine)

6. Veterani Decin (Czech Republic)



VI - European Championship - Veterans 50+ - 2017, LLoret de Mar, Spain

1. Armada Ural (Russia)

2. Vykov Ceske Budejovice (Czech Republic)

3. Metrostroj Minsk (Belorus)

4. Veterani Prague (Czech Republic)

5. Veterani Decin (Czech Republic)



V - European Championship - Veterans 50+ - 2016,LLoret de Mar, Spain

1. Vykov Ceske Budejovice (Czech Republic)

2. Uralmash (Russia)

3. Veterani Prague (Czech Republic)

3. Volat (Belorus)

5. Veterani Decin (Czech Republic)

6. Nemiroff (Israel)



IV - European Championship - Veterans 50+ - 2015,LLoret de Mar, Spain

1. Vykov Ceske Budejovice (Czech Republic)

2. Volat (Belarus)

3. Veterani Prague (Czech Republic)

3. Ural (Russia)

5. Veterani Decin (Czech Republic)

6. Start (Ukraine)



III - European Championship - Veterans 50+ - 2014,LLoret de Mar, Spain

1. Grant (Russia)

2. VETERANI Praha (Czech Republic)

3. Ural (Russia)

3. Volat (Belorus)

5. VETERANI Decin (Czech Republic)

6. Gus Kristalny (Russia)

7. Kovrovec (Russia)

8. Universitet (Ucraine)



III - European Championship - Veterans 50+ - 2013,LLoret de Mar, Spain

1. VETERANI Praha (Czech Republic)

2. Podmoskovie FFZ (Russia)

3. DJUSH Alushta (Ucraine)

3. Ural (Russia)

5. VETERANI Decin (Czech Republic)

5. Katalunya (Catalonia)

5. MELENKI 1 (Russia)

5. MELENKI 2 (Russia)



III - European Championship - Veterans 50+ - 2012, Roudnice nad Labem, Czech Republic

1. VETERANI Praha (Czech Republic)

2. PORTOVIK Vladimir (Russia)

3. VETERANI Decin (Czech Republic)

4. DJUSH Alushta (Ucraine)

5. MELENKI Melenkovskij rajon (Russia)



II - European Championship - Veterans 50+ - 2011, Lagoisk, Belorus

1. OPTOVIK Vladimir (Russia)

2. VETERANI Minscina Minsk (Belarus)

3. EVROFLAG Lagojsk (Belarus)

4. VETERANI Praha (Czech Republic)

5. MELENKI Melenkovskij rajon (Russia



I - European Championship - Veterans 50+ - 2010, Vladimir, Russia

1. TORPEDO Vladimir (Russia)

2. POPANDOPULO Thessaloniki (Greece)

3. VETERANI Praha (Czech Republic)

4. BATKEN Zaraysk (Kyrgyzstan)

5. MELENKI Melenkovskij rajon (Russia

6. MARATHON Minsk (Belorus)





 



Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: