ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Kolumbijský tým Angeles Bogota opanoval jihoamerický šampionát .....více v sekci Aktuality



European Cup of Veterans 50+
 



V - European Championship - Veterans 50+ - 2016,LLoret de Mar, Spain

1. Vykov Ceske Budejovice (Czech Republic)

2. Uralmash (Russia)

3. Veterani Prague (Czech Republic)

3. Volat (Belorus)

5. Veterani Decin (Czech Republic)

6. Nemiroff (Israel)



IV - European Championship - Veterans 50+ - 2015,LLoret de Mar, Spain

1. Vykov Ceske Budejovice (Czech Republic)

2. Volat (Belarus)

3. Veterani Prague (Czech Republic)

3. Ural (Russia)

5. Veterani Decin (Czech Republic)

6. Start (Ukraine)



III - European Championship - Veterans 50+ - 2014,LLoret de Mar, Spain

1. Grant (Russia)

2. VETERANI Praha (Czech Republic)

3. Ural (Russia)

3. Volat (Belorus)

5. VETERANI Decin (Czech Republic)

6. Gus Kristalny (Russia)

7. Kovrovec (Russia)

8. Universitet (Ucraine)



III - European Championship - Veterans 50+ - 2013,LLoret de Mar, Spain

1. VETERANI Praha (Czech Republic)

2. Podmoskovie FFZ (Russia)

3. DJUSH Alushta (Ucraine)

3. Ural (Russia)

5. VETERANI Decin (Czech Republic)

5. Katalunya (Catalonia)

5. MELENKI 1 (Russia)

5. MELENKI 2 (Russia)



III - European Championship - Veterans 50+ - 2012, Roudnice nad Labem, Czech Republic

1. VETERANI Praha (Czech Republic)

2. PORTOVIK Vladimir (Russia)

3. VETERANI Decin (Czech Republic)

4. DJUSH Alushta (Ucraine)

5. MELENKI Melenkovskij rajon (Russia)



II - European Championship - Veterans 50+ - 2011, Lagoisk, Belorus

1. OPTOVIK Vladimir (Russia)

2. VETERANI Minscina Minsk (Belarus)

3. EVROFLAG Lagojsk (Belarus)

4. VETERANI Praha (Czech Republic)

5. MELENKI Melenkovskij rajon (Russia



I - European Championship - Veterans 50+ - 2010, Vladimir, Russia

1. TORPEDO Vladimir (Russia)

2. POPANDOPULO Thessaloniki (Greece)

3. VETERANI Praha (Czech Republic)

4. BATKEN Zaraysk (Kyrgyzstan)

5. MELENKI Melenkovskij rajon (Russia

6. MARATHON Minsk (Belorus)





 



Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   30
3. AC Sparta Praha   26
4. FK Adria Kladno   24
5. Futsal Zlín   24
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   19
7. SK SICO SC Jilemnice   18
8. BOMBARĎÁCI Větřní   14
9. Amor Vyškov   12
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 4:1 (1:1)
O 3- místo:
Polička - Adria 2:1 (0:0)
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 3:1 (body 6:0)
Polička - Sparta 0:1 (body 3:6)
Čtvrfinále:
Chemcomex - Vetřní 1:0 (z 2:0)
Polička - Jilemnice 4:1 (z 2:0)
Sparta - Sakali 3:2 (z 2:1)
Kladno - Zlín 4:3(p) (z 2:1)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2018/19
Skupina A
Skupina B
Play Off

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: