Teletext České televize informuje o play off Celostátní ligy .....více v sekci Aktuality

On-line přenosy - Mistrovství Evropy veteránů 2008

Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'u5049'@'wsrv24.web4ce.cz' (using password: YES) in /mnt/web-data1/futsal-salovyfotbal_com/public_html/www/online_prez.php on line 10

21.5.2008, 16:00, ZORKIJ ( Rusko ) - VYKOV České Budějovice ( ČR )   2:2

Obnovit

ME veteránů: ZORKIJ (Rusko)-VYKOV (ČB)2:2

3´hráč Vykova nezvedl míč a trefil ležícího brankáře. 8´ hráč č.9 (Zorkij)obešel obránce a vstřílí úvodní gól zápasu, 1:0. 10´ hráč č.8 (Vykov) vsítil vyrovnávací branku po chybě brankáře, 1:1. Hra začíná mít spád. 12´ Vykov nastřeluje tyč. 14´ hráč č.4 (Vykov) po rohu hlavou dává vedoucí gól, 1:2. 15´ hráč č.4 z volného kopu nastřeluje tyč. Poločas končí za stavu 1:2. Začíná druhý poločas tlakem družstva Zorkij. 19´ hráč Zorkij střílí a obránce zatavuje míč mířící do branky. 20´ tlak Zorkij pokračuje střelou do tyče a dorážku vyráží brankář na roh. Vykov se vymaňuje z tlaku soupeře a vyrovnává hru. Střelu k tyči vyráží na poslední chvíli brankář nohou. 23´ střelu na branku Vykova vyráží brankář a hráč č.9 doráží míč a dává vyrovnávací branku, 2:2. Hned po rozehrání hráč Vykova v brankovišti nepřekonal brankaře. Do konce hrací doby se hraje stále útočný fotbal. Zápas končí spravedlivou remízou a postup si zajišťuje družstvo ZORKIJ.

Chemcomex-Jilemnice 10:2 (z 1:0)
Polička-Kladno 1:2 (z 0:1)
Zlín-Sakali 8:2 (z 1:0)
Sparta-Vetřní 3:0 (z 0:1)