On-line přenosy - Mistrovství Evropy veteránů 2008

Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'u5049'@'wsrv24.web4ce.cz' (using password: YES) in /mnt/web-data1/futsal-salovyfotbal_com/public_html/www/online_prez.php on line 10

čtvrtek 22.5.; 16.00 HADERA (Izrael) - VYKOV České Budějovice (ČR)   2:3

Obnovit

ME veteránů: HADERA (Izrael)-VYKOV (ČB)2:3

Začal zápas. Družstvo Vykova začíná svůj tlak a neproměňuje řadu šancí. Svoji převahu využivá až ve 13´, kdy hráč. č.2 Oldřich Novotný vstřelil úvodní branku utkání, 0:1. Ještě v téže minutě hráč č.5 Vykova Martin Jareš zvyšuje vedení na 0:2. Tímto výsledkem končí poločas. Začíná druhý poločas stálým tlakem Vykova, který končí v 18´ vstřelením branky hráčem č.15 František Šturma, 0:3. Družstvo Vykova si začíná být jisté svým vítězstvím a polevuje v aktivitě. Tu přebírá postupně družstvo Hadera. Toto aktivní 25´ hráč č.11 Hadera střílí gól a snižuje na 1:3. Družstvo Vykova ohrožuje soupeře jen z rychlých protiútoků, ale neproměňují šance, což by je v závěru mohlo mrzet. 29´ hráč č.19 Hadera snižuje na 2:3. V poslední minutě je zoufalý nápor Hadery na vyrovnání, ale družstvo Vykova udrželo těsný výsledek a vyhrává 2:3. Tímto výsledkem si zajišťuje druhé postupové místo ve skupině A.