On-line přenosy - Mistrovství Evropy veteránů 2008

Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'u5049'@'wsrv24.web4ce.cz' (using password: YES) in /mnt/web-data1/futsal-salovyfotbal_com/public_html/www/online_prez.php on line 10

čtvrtek 22.5.; 18.00 VETERÁNI Praha (ČR) - LLÍVIA (Katalánsko)   14:2

Obnovit

VETERÁNI Praha (ČR) - LLÍVIA (Katalánsko)14:2

Naši začínají aktivně a v 3´ Michal Holub nedal z blízka, brankář vykopl. 5´ hráč č.24 LLÍVIA (Katalánsko) střílí a míč končí v naší síti, 0:1. Naši jsou mírně zaskočeni a mají trochu nervozity v nohou. Klid do našich řad přinesla 10´, kdy Milan Čížek dává vyrovnávací branku mezi nohy brankáře, 1:1. Od této doby začíná mít družstvo VETERÁNŮ Praha zápas pod kontrolou a nenechávají nikoho na pochybách, kdo je favoritem. 10´ kombinace Zdeňka Sokola a Mirka Duchka končí v síti, 2:1. Naše útoky se valí na branku soupeře a v 12´ dává Mirek Duchek na 3:1. 14´ Petr Samec po chybě obrany zvyšuje na 4:1. 15´ Mirek Duchek dává na 5:1. Tímto výsledkem končí poločas. Náš tlak a převaha pokračuje i v druhém poločasu. 17´ Milan Čížek se uvolňuje a přihrává Tondovi Marešovi, který pod břevno dává gól, 6:1. 18´ přečíslení 3 na 1 končí brankou Michala Holuba, 7:1. Je nařízen volný kop proti VETERÁNŮM Praha. Střelu Honza Ježek neudrží a hráč č.7 LLÍVIA snižuje na 7:2. 21´ Petr Samec nekompromisně, 8:2. 25´ Michal Holub zvyšuje na 9:2 a diváci se dožadují desátého gólu. 26´ Honza Ježek napravuje chybu a vyráží střelu k tyči. 27´ Tonda Mareš nastřeluje břevno. 27´ Honza Ježek je rychle na zemi a pádem pod nohy zachraňuje situaci. 28´ Michal Holub hattrickem zvyšuje na 10:2. 29´ Michal Holub nahrává před bránu Petru Samcovi a ten do prázdné brány dáva také hattrickem na 11:2. 30´ Honza Ježek si připisuje další skvělý zákrok. Z protiútoku Milan Čížek nahrává Mirkovi Duchkovi a třetím gólem mění stav na 12:2. Po rozehrávce zachycujeme míč a Michal Brandejs nekompromisním bodlem nedává brankaři šanci, 13:2. Opakuje se akce Čížek - Duchek a Mirek čtvrtým gólem dává na 14:2. Tímto výsledkem končí zápas a je rozhodnuto, že první semifinále sehrají VETERÁNI Praha proti VYKOVu České Budějovice.