On-line přenosy - Mistrovství Evropy veteránů 2008

Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'u5049'@'wsrv24.web4ce.cz' (using password: YES) in /mnt/web-data1/futsal-salovyfotbal_com/public_html/www/online_prez.php on line 10

23.5.2008 ME veteránů Praha: ALMAZ (Rusko) - LLÍVIA (Katalánsko)   7:2

Obnovit

ALMAZ (Rusko) - LLÍVIA (Katalánsko)7:2

Začal nám zápas a hned z první akce je překonán brankář Llívia po teči vlastního hráče. Gól je připsán hráči č.11 Almaz, 1:0. Almaz útočí a v 2´ nastřeluje tyč. 3´ uvolňuje se hráč. č.11 Almaz a nedává brankáři šanci, 2:0. 5´Llívia kope volný kop, brankář vyráží a hráč č.4 dorážkou snužuje stav utkání na 2:1. Několika skvělými zákroky brakář Llívie drží šanci na dobrý výsledek. 7´ po závaru před bránou se nejlépe orientuje hráč č.7 Almaz a zvyšuje na 3:1. Almaz neustále tlačí a brankář Llívie musí ukázat další výtečné zákroky. 13´hráč č.10 prostřeluje nekopromisně brankáře, 4:1. 15´další zákrok brankáře Llívia, nohou vytěsňuje míč na roh. Končí poločas 4:1. Druhý poločas začíná v poklidném tempu a na hráčích Llívie je vidět únava působí odevzdaně. 19´hráč č.9 Almaz zakončuje akci tří na jednoho, 5:1. Dále se pokračuje v tréninkovém tempu a pro diváka je zápas nezajímavý. Almaz si je vědoma, že již postupuje a šetří se na semifinále, které sehrají za tři hodiny. 24´hráč Llívie překopává prázdnou branku. V této minutě Almaz střídá brankáře. 26´ hráč č.6 Almaz dává chodící Llívii další branku, 6:1. 27´individuální akce hráče č. 2 Llívia, uvolňuje se obránci a pod padajícím brankářem snižuje na 6:2. 29´ hráč č.11 Almaz kope volný kop a přímo z něho dosahuje branky a dnešního hattricku, 7:2. Tímto výsledkem končí utkání. Almaz si zahraje od 18:00 druhé semifinále proti ZORKIJ (Rusko).