zpět

On-line přenosy - Mistrovství Evropy veteránů 2008

zpět

Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'u5049'@'wsrv24.web4ce.cz' (using password: YES) in /mnt/web-data1/futsal-salovyfotbal_com/public_html/www/online_prez.php on line 10

23.5.2008 ME veteránů Praha: 1. semifinále VETERÁNI Praha (ČR) - VYKOV České Budějovice (ČR)   0:3

Obnovit

druhý poločas0:3

Po opatrném prvním poločasu si obě družstva vypracovala několik šancí. Oba brankáři jsou pozorní a drží čistá konta. Poločas končí remízou 0:0. Druhý poločas začíná stejně jako skončila první půle. První větší šanci mají Veteráni Praha, když Petr Samec nastřeluje ve 20´ břevno. Poté začíná slabá tříminutovka družstva Veteránů Praha. 24´ Vykov rozehrává roh a Martin Wohlgemut dává úvodní branku semifinále, 0:1. 25´ po nedorozumnění si Karla Babíčka a Milana Čížka, zachtil míč Jaroslav Matějka a dává druhou branku utkání, 0:2. 26´ přečíslení Vykova tři na jednoho a Jiří Anderle dává třetí gól Vykova, 0:3. 29´je nařízen 9-ti metrový kop a Petr Samec skvělého brankáře Petra Vosejpku ani na dvakrát nepřekonává. 30´ další 9-ti metrový kop Tomáš Ježdík a míjí branku. Zápas končí zaslouženým vítěstvím Vykova České Budějovice 0:3 a radují se z postupu do zítřejšího finále. Smutní Veteráni Praha si zahrají o třetí místo s vítězem druhého semifinále Zorkij - Almaz.

poločas0:0

V prvním poločase se hrál opatrný fotbal. Obě družstva si vyracovala několik šancí, ale brankáři jsou zatím pozorní.