On-line přenosy - Mistrovství Evropy veteránů 2008

Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'u5049'@'wsrv24.web4ce.cz' (using password: YES) in /mnt/web-data1/futsal-salovyfotbal_com/public_html/www/online_prez.php on line 10

23.5.2008 ME veteránů Praha: 2. semifinále ZORKIJ (Rusko) - ALMAZ (Rusko)   2:3

Obnovit

konec zápasu2:3

Začíná druhý poločas ve svižném tempu. Almaz je aktivnější, ale po pár minutách se hra vyrovnává. 23´ hráč č.11 Almaz kope volný kop a přímo z něho dává vedoucí branku, 2:3. 28´ Zorkij kope volný kop a po signálu nastřelují tyč. 29´ brankář Almazu pádem pod nohy zachytává průnik Zorkij. Z proti útoku Almaz není schopen dobravit míč natřikrát do odkryté branky a pojistit si vítěství. Zápas končí marným tlakem Zorkij a postup si zajišťuje těsným výslekem 2:3 Almaz a utká se ve finále s družstvem Vykov České Budějovice. Zorkij si zahraje o třetí místo s Veterány Praha.

poločas2:2

Začíná druhé semifinále. Hned z prvního útoku dává hráč č.6 Almaz vedoucí gól, 0:1. 4´ hráč č.16 vyrovnává stav na 1:1. Sílí tlak družstva Zorkij. 12´ svoji převahu využívá ve vedoucí gól hráč č.10 Zorkij, 2:1. 14´ z ojedinělého útoku vyrovnává hráč č.10 Almaz, 2:2. Končí tímto výsledkem poločas.