On-line přenosy - Mistrovství Evropy veteránů 2008

Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'u5049'@'wsrv24.web4ce.cz' (using password: YES) in /mnt/web-data1/futsal-salovyfotbal_com/public_html/www/online_prez.php on line 10

ME veteránů Praha FINÁLE: VYKOV České Budějovice (ČR) - ALMAZ (Rusko)   4:0

Obnovit

30 minuta4:0

Pavel Schneider zvyšuje a v poslední vteřině utkání Václav Wimberský dává na konečných 4:0. VYKOV České Budějovice zístává zlato a ALMAZ stříbrné medaile.

29 minuta2:0

Hrají se poslední dvě minuty utkání.

26 minuta2:0

Martin Wohlgemut po přihrávce Václava Wimberského střílí a brankář vyráží na roh.

25 minuta2:0

Po první chybě družstva VYKOVa střílí ALMAZ těsně vedle.

22 minuta2:0

ALMAZ zvyšuje tempo.

20 minuta2:0

Po volném kopu ALMAZu hráč č.6 míjí branku.

18 minuta2:0

ALMAZ z ojedinělého útoku nastřeluje tyč.

17 minuta2:0

Václav Wimberský opět z ostrého úhlu jako při vstřelení druhého gólu, ale tentokrát těsně míjí branku.

16 minuta2:0

Začal nám druhý poločas. Diváci ženou VYKOV do dalších útočných šancí. Zatím nátlaková hra VYKOVa sklízí úspěch a ALMAZ k ničemu nepustí.

poločas2:0

Končí poločas vedením 2:0 Vykova.

15 minuta2:0

Václav Wimberský z ostrého úhlu nechytatelnou střelou do šibenice zvyšuje.

13 minuta1:0

Po rychlé přihrávce v brankovišti se ujímá VYKOV vedení. GÓl stříli František Šturma.

12 minuta0:0

František Šturma dělá kličku brankaři Almazu, ale z úhlu míjí branku.

11 minuta0:0

Ojedinělé útoky Almazu zastavují dobře a odpovědně se vracející hráči Vykova. 11´ Martin Wohlgemut střílí těsně vedle tyče.

10 minuta0:0

Ojedinělé útoky Almazu zastavují dobře a odpovědně se vracející hráči Vykova.

9 minuta0:0

Střílenou přihrávku Václava Wimberského konečky prstů vyráží brankář Almazu.

8 minuta0:0

Po rohovém vhazování končí hlavička Františka Šturmy na tyči.

6 minuta0:0

Hráči VYKOVa jsou stále aktivnější a ALMAZ je pod tlakem. Střely končí zatím v rukou brankáře nebo mimo.