On-line přenosy - Finále Českého poháru 2007/2008

Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'u5049'@'wsrv24.web4ce.cz' (using password: YES) in /mnt/web-data1/futsal-salovyfotbal_com/public_html/www/online_prez.php on line 10

FINÁLE ČP: CHEMCOMEX PRAHA - BOMBARĎÁCI VĚTŘNÍ   3:1

Obnovit

Zápas skončil3:1

Chemcomex Praha zvítězil nad Bombarďáky Větřní 3:1 a stal se vítězem Českého poháru.

40.min.3:1

Snaha Větřního vyznívá marně, jihočeši teď můžou jen litovat zahozených šancí.

39.min. - Chemcomex zvyšuje na 3:13:1

Znovu Aleš Štorc - obešel obránce a ranou k tyči pravděpodobně rozhoduje utkání.

38.min - Chemcomex vede 2:12:1

Aleš Štorc byl úplně sám před brankářem, nezazmatkoval a filigrántsky zakončil - Chemcomex vede 2:1.

38.min1:1

Utkání se zklidnilo, ani jeden tým teď nechce udělat osudovou chybu.

38.min1:1

Chemcomex - oddechový čas

37.min1:1

Větřní - oddechový čas

35.min1:1

Velká chvíle Klaboucha, který dvakrát po sobě vychytal Šafránka ve vyložené šanci.

33. min1:1

Ohnsorg v obrovské šanci, kterou vychytal Klabouch.

32.min - Větřní vyrovnává1:1

Wienhart z těžkého úhlu prostřelil Krajče a vyrovnal.

31.min - Chemcomex vede 1:00:0

Uhlíř založil akci, po níž se dostal k míči Štorc, vrátil Uhlířovi před branku a tam už nebyl problém poslat Chemcomex do vedení.

29.min0:0

Přímý volný kop Chemcomexu, Hort mířil mimo.

27.min0:0

Rychlá akce Chemcomexu, Ohnsorg si narazil se Štorcem, ale mířil nad.

26.min0:0

Větřní dominuje - Soukup pronikl po křídle, ale trefil jen boční síť Krajčovy branky.

25.min0:0

Rychlý protiútok Větřního - Weinhard zblízka trefil jen Krajče.

24. min0:0

Opět Sedlák - tentokrát z podobné pozice trefil tyč!

23.min0:0

Opět nebezpečně střílel Sedlák po otočce na hranici pokutového území, Krajč včas srazil nohy k sobě a střelu vyrazil.

22.min0:0

Z nebezpečného protiútoku zahrozilo Větřní, Krajč byl připraven.

Začal druhý poločas0:0

Chemcomex se opě snaží dostat Větřní pod tlak.

20.min0:0

Závěrečný tlak Chemcomexu přinesl několik nebezpečných střel, Klabouch byl vždy pozorný.

19. min0:0

Šafránek střílel z úhlu, tečovaná střela skončila vedle.

17. min0:0

16. min0:0

16. min0:0

Na druhé straně v šanci Štorc, jeho dorážka z úhlu skončila v boční síti.

16. min0:0

Obrovská šance Sedláka, který měl před sebou znovu odkrytou branku, ale jeho hlavička se mezi tyče nevešla.

14.min0:0

Velká šance Uhlíře, který po autu trefil jen rameno dodře postaveného Klaboucha.

13.min0:0

Zápas je oboustranně opatrný, více ze hry má Chemcomex

12.min.0:0

Z dálky střílel Štorc, ale jen do Klaboucha.

10. min0:0

Přímý volný kop Chemcomexu - signál se nevydařil, ale nakonec přeci jen střílel Ohnsorg, Klabouch střelu k tyči vyrazil.

9. min.0:0

Hra se zklidnila, útoky obou týmů končí daleko před brankami.

6. min0:0

Průnik Šafránka středem obrany Větřního, už ale nestačil vystřelit.

5.min0:0

V obravské šanci Větřního Sedlák, ale minul odkrytou branku.

4. min.0:0

Závar na druhé straně, nejdříve Radovu střelu zblokovala obrana jihočechů, po následném autu Štorc mířil nad.

3.min0:0

Soukup se otočil s míčem, vystřelil po zemi k tyči, Krajč nohou střelu vytáhl.

1. min.0:0

Náznak šance Chemcomexu, Hort z úhlu střílel nepřesně.

Utkání začíná0:0

Oba týmy nastoupily. Výkop má Větřní. Rohodčími zápasu jsou pánové Štechmuller a Tůma.

Zápas začne za pět minut0:0